Як вивантажити програму.

Досить часто деякі програми, запущені в операційній системі, починають працювати з помилками, пригальмовують і підвисають. При цьому вони ще й перестають реагувати на будь-яку активність з боку користувача, так що вимкнути і перезапустити програму стає неможливим. Проте вихід з описаної ситуації є. Для цього потрібно примусово вивантажити програму з пам'яті системи.
Інструкція
1
Щоб примусово вивантажити програму з пам'яті, вам знадобиться запустити системне додаток Windows, яке називається «Диспетчер завдань». Для цього одночасно натисніть на клавіатурі три клавіші: Ctrl, Alt і Delete. Те, що відбудеться далі, залежить від версії вашої операційної системи Windows.
2
В Windows Vista ви побачите екран з доступними командами для комп'ютера. Серед них будуть такі команди, як «Заблокувати», «Змінити користувача», «Вийти з системи» та інші. Знайдіть і виберете команду «Запустити диспетчер задач». Перед вами відкриється нове вікно. Якщо ви користуєтеся Windows XP, то після натискання Ctrl-Alt-Delete вікно Диспетчера завдань відкриється відразу ж, без проміжного вибору інших можливостей.
3
У цьому вікні ви побачите кілька вкладок. Найбільш важливі вкладки для того, щоб вивантажити програму - це «Додатки» і «Процеси». На вкладці «Додатки» в стовпці завдань знайдіть за назвою завислу програму . Часто в цьому випадку поряд з нею буде напис «(Не відповідає)». Виділіть її покажчиком мишки і внизу вікна натисніть на кнопку «Зняти задачу».
4
Якщо програма ніяк не реагує, перейдіть на вкладку «Процеси». На ній ви побачите більше інформації про запущені додатках, у тому числі ступінь завантаження нею процесора і об'єм займаної пам'яті. Однак назви запущених процесів відрізняються від назви завислої програми-додатки, оскільки під процесом системою розуміється виконуваний файл, що має розширення * .exe. Щоб вивантажити програму , знайдіть системне назва головного файлу, що запускає саму програму , а потім, виділивши його мишкою, натисніть в низу вікна кнопку «Завершити процес».
Іноді початківці користувачі персональних комп'ютерів зіштовхуються з проблемами вивантаження програм з пам'яті. Завислі застосування можна розпізнати за написом «Не відповідає» у верхній частині вікна.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення «Диспетчер завдань».
Інструкція
1
Досить часто буває так, що при роботі з великою кількістю вікон будь-яка програма зависає. Причину цього стану з'ясувати досить важко, але вивантажити набагато простіше, якщо використовувати спеціальне програмне забезпечення. Для виконання цього завдання у складі операційних систем сімейства Windows є утиліта «Диспетчер завдань».
2
Виклик цієї програми можна здійснити кількома способами. Натисніть сполучення клавіш Ctrl + Alt + Delete або Ctrl (лівий) + Shift (лівий) + Esc. Також утиліту можна запустити через контекстне меню панелі задач. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть однойменний пункт.
3
Перед вами з'явиться вікно з відкритою вкладкою «Додатки». Тут потрібно виділити зависле додаток, навпроти якого буде позначка «Не відповідає», і в контекстному меню вибрати «Перейти до процесів». Виклик контекстного меню здійснюється натисканням правою кнопкою миші.
4
На вкладці «Процеси» потрібний пункт вже буде виділений, залишилося натиснути правою кнопкою мишки і вибрати "Завершити процес". У вікні підтвердження дайте відповідь позитивно. Програма буде автоматично закрита. Спробуйте її знову запустити, якщо картина не зміниться, програму бажано перевстановити, тобто видалити, а потім знову проинсталлировать.
5
В меню «Пуск» виберіть «Панель управління» і у вікні, клацніть по значку з написом «Установка та видалення програм». В списку знайдіть потрібну утиліту, виділіть її та натисніть кнопку «Замінити/Видалити» або «Видалити».
6
Перед вами з'явиться вікно підтвердження поточної операції «Ви дійсно хочете видалити?». Дайте відповідь позитивно, щоб продовжити. По завершенню видалення програми бажано перезавантажити комп'ютер і повторити установку даної утиліти.