Як включити javascript в настройках браузера.

JavaScript - це одна з мов об'єктно-орієнтованого програмування, або мова записи сценаріїв. Не будь його, всю послідовність операцій над об'єктами користувачам доводилося б виконувати вручну за допомогою інтерфейсу програми. Найбільшого поширення він отримав за останній час в роботі з браузерами для додання інтерактивності переглядається. В браузерах він володіє досить широким спектром функцій: від управління вікнами до регуляції поведінки миші.
Інструкція
1
Щоб включити JavaScript в Internet Explorer, в рядку меню виберіть «Сервіс» - «Властивості оглядача». У вікні, виберіть вкладку «Безпека» і натисніть нижче повзунка, отображающего «Рівень безпеки для цієї зони», кнопку «Інший». У новому вікні «Параметри безпеки - зона інтернету» за допомогою смуги прокрутки знайдіть блок «Сценарії».
2
В групі «Активні сценарії" поставте прапорець біля пункту «включити». Трохи нижче поставте аналогічний прапорець в групі «Виконувати сценарії додатків Java». Натисніть кнопку ОК для підтвердження змін, потім натисніть «Застосувати» у вікні властивостей оглядача. На запит системи, чи дійсно ви хочете застосувати зміни для цієї зони, дайте відповідь ствердно і знову натисніть ОК. Таким чином включається JavaScript в IE 8.0.
3
У браузері Opera будь-якої версії JavaScript включається через меню «Інструменти» - «Загальні настройки». Виберіть цей пункт і у вікні, перейдіть на вкладку «Розширені». У лівій частині цієї вкладки виберіть розділ «Вміст», правіше буде поле з кількома чекбоксами, серед яких «включити JavaScript». Відзначте його прапорцем.
4
Ще правіше ви побачите кнопку «Налаштувати JavaScript». Натиснувши її, ви побачите вікно з додатковими настройками, регулюючими ті дії, які ви вважаєте за потрібне дозволити для Java. Поставте прапорці в чекбоксах налаштувань JavaScript на свій розсуд і натисніть ОК для підтвердження внесених змін.
5
В новітніх версіях цього браузера став доступний більш простий спосіб включення JavaScript. Ви можете просто пройти в меню «Інструменти» - «Швидкі настройки» і у випадаючому списку поставити прапорець навпроти пункту "Включити JavaScript". Якщо ж ви захочете внести додаткові дозволи для скриптів, вам доведеться скористатися алгоритмом, описаним в попередніх кроках.
6
Найпростіше включити JavaScript в браузері Mozilla Firefox. Як і в Опері, клікніть по пункту головного меню «Інструменти», виберіть рядок «Настройки» і у вікні, перейдіть на вкладку «Вміст». У верхньому блоці чекбоксів поставте прапорець «Використовувати JavaScript». За допомогою розташованої поруч кнопки «Додатково» встановіть необхідні вам дозволу для сценаріїв JavaScript, відзначивши їх прапорцями у відповідних чекбоксах, і двічі натисніть ОК для підтвердження.
Корисна порада
Після внесення налаштувань JavaScript жоден з браузерів не вимагає перезавантаження: зміни набувають чинності негайно.
Javascript - особлива мова скриптів, використовуваний для реалізації певних сценаріїв роботи браузера. Включення даної функції може бути виконано користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть додаток Internet Explorer версії 6.0 або вище і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі вікна оглядача. Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і виберіть закладку «Безпека» в діалоговому вікні. Скористайтеся командою «Інший» в розділі «Рівень безпеки для цієї зони» і застосуєте прапорець в рядку «Дозволити» в групі «Сценарії» каталогу параметрів безпеки. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
2
Запустіть програму Mozilla Firefox і розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт "Налаштування" і виберіть закладку «Вміст» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Використовувати Javasript» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Запустіть браузер Opera і розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть пункт "Налаштування" і виберіть закладку «Вміст» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Включити Javascript» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Зверніть увагу на те, що існує можливість налаштування деяких параметрів даної функції при натисканні спеціальної кнопки «Налаштувати Javascript».
4
Запустіть браузер Google Chrome і розкрийте меню налаштувань верхньої сервісної панелі вікна програми (кнопка з символом гайкового ключа). Вкажіть пункт «Параметри» і виберіть закладку «Розширені» в діалоговому вікні. Скористайтеся командою «Налаштування змісту» в групі «Конфіденційність» і перейдіть на вкладку Javascript в наступному діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Дозволити всім сайтам використовувати Javascript» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Закрити». Скористайтеся функціональною клавішею F5 для того, щоб перезавантажити відкриту сторінку.