Як відновити підключення до інтернету.

Активні користувачі інтернету так чи інакше стикаються з проблемою збою підключення - локальна мережа або починає гальмувати, або зовсім відключається. Найчастіше причиною таких збоїв є установка нових програм, особливо антивірусного характеру.
Інструкція
1
Якщо за вашими даними причиною збою підключення до інтернету стала саме встановлена програма, видаліть її повністю. Для цього зайдіть в головне меню «Пуск», натисніть на розділ «Панель управління» і виберіть пункт «Видалення» в підрозділі «Програми». У списку файлів і додатків знайдіть «небезопасную» програму і натисніть на посилання в верхній частині вікна «Видалити/Змінити». Виконуйте всі вказівки майстра видалення і дочекайтеся закінчення процесу. Після чого відкрийте ту папку, куди була збережена утиліта програми і видаліть всі залишилися файли. Потім перезавантажте комп'ютер.
2
У випадку, коли видалення програми не допомагає, необхідно скинути так звані маршрути - набір спеціальних команд, які дозволяють отримувати доступ до певних ресурсів комп'ютера. Натисніть одночасно клавішу Windows, відповідальну за виклик головного меню «Пуск», і кнопку з буквою «R». На екрані з'явиться порожнє віконце, в якому напишіть cmd і запустіть процес клавішею Enter. У відкрилася командному рядку Windows напишіть «route-f», ввівши тим самим команду скидання маршрутів, і знову запустіть процес клавішею Enter. Після чого зробіть перезавантаження комп'ютера.
3
При відсутності результату в одному з вищеперелічених способів необхідно запустити діагностику несправностей інтернет-мережі. Зайдіть в головне меню «Пуск» і в переліку розділів «Панелі управління» знайдіть посилання на «Центр управління мережами». У лівому меню «Центру управління» натисніть на пункт «Зміна параметрів адаптера». Знайдіть той адаптер, що використовується для інтернет-підключення, клікніть на його зображенню правою клавішею миші і перейдіть за посиланням «Діагностика». Дочекайтеся, поки операційна система усуне знайдені несправності, а потім перезавантажте комп'ютер.