Як вставити в сайт карту Google. Як в спливаюче вікно вставити карту.

Картографічний сервіс Google пропонує користувачам можливість розміщення своїх інтерактивних карт на веб- сайтах . При цьому можна вбудувати як просту карту, так і маршрут проїзду або локальний пошук. Відзначайте на картах улюблені місця і розміщуйте їх в персональних блогах, або прокладете маршрути, за якими можна швидко і легко дістатися до вашого офісу.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Google.com і перейдіть в розділ «Карти», клікнувши по відповідній іконці у верхній частині сторінки.
2
Якщо ви хочете розмістити карту з зазначеним на ній конкретною адресою, введіть його в пошуковий рядок і натисніть клавішу Enter.
3
Якщо ж вам необхідно побудувати маршрут, припустимо, від найближчої станції метро, то перейдіть у вкладку «Маршрути» в лівій верхній частині сторінки. Введіть в рядок А відправну точку маршруту, а в рядок В - пункт призначення. Натисніть на кнопку «Прокласти маршрут».
4
Переконайтеся, що карта, яку ви хотіли б розмістити у себе на сайті, відображається у вікні браузера. Знайдіть кнопку «Посилання на цю сторінку» і клацніть по ній. Посилання розташована поруч з верхнім лівим кутом карти і являє собою сіру кнопку із зображенням ланок ланцюжка.
5
У спливаючому вікні з'являться два рядки: «посилання для повідомлень по електронній пошті» і «HTML- код для додавання на сайт». Як ви здогадалися, вам потрібна друга рядок.
6
Якщо відображається на сторінці карта отцентрирована і повністю задовольняє необхідним вам масштабами і розмірами, скопіюйте вміст рядка і додайте її в HTML- код вашого сайту.
7
Якщо ви хотіли б скорегувати зображення, клікніть по посиланню «Налаштування і попередній перегляд вбудованої карти». У вікні, ви зможете вибрати розмір карти і масштаб відображається місцевості.
8
Скопіюйте HTML-код, що відображається в нижній частині сторінки, і розмістіть його на своєму сайті.
Зверніть увагу
Не можна вбудовувати на сайт карти Google з інформацією про пробки, маплетамі і деякими іншими інтреактівнимі функціями. У цьому випадку у спливаючому вікні «Посилання на цю сторінку», під рядком з HTML-кодом, ви побачите попередження.