Як вставити відеоплеєр на сайт. Як розмістити відео на сайті wordpress відеоплеєр.

В даний час важко собі уявити сайт будь-якої тематики, здатний донести інформацію до користувача без використання відеоматеріалів. Тому існує безліч простих способів інтегрування відеороликів на веб-ресурси.
Інструкція
1
Скористайтеся сервісом відеохостингу Youtube або Rutube. Обидва сервіси майже ідентичні, тому можна використовувати більш популярний Youtube. Перейдіть на головну сторінку Youtube і зареєструйтеся там. Після реєстрації в правому верхньому кутку кликніть по кнопці «Додати відео».
2
Після цього з'явиться меню додавання файлу, де користувачеві буде запропоновано завантажити відео, ввести опис, вибрати категорію і призначити ключові слова. Завантажте ролик і переходите до його перегляду. Під плеєром Youtube знайдіть кнопку «Вставити» і скопіюйте отриманий код відеоролика. Даний код потрібно встановити на ваш сайт .
3
Також існує спосіб інтегрування відеоплеєра за допомогою використання спеціалізованих плагінів. На будь-якому движку (DLE, Joomla, Wordpress) передбачені плагіни, що дозволяють встановлювати відео на ваш сайт . Приміром, для найбільш популярного движка блогів Wordpress існує розширення Video Embedder. Щоб ним скористатися, скачайте дане розширення за посиланням, представленої в розділі «Додаткові джерела» (в цьому ж розділі присутнє посилання на російську версію плагіна). Після завантаження встановіть Video Embedder і активуйте її.
4
Щоб додати відео на ваш сайт , використовуючи вищезгаданий плагін, зайдіть на будь відеохостинг (наприклад, Youtube) і скопіюйте ID відеоролика. ID перебуває на засланні на файл (наприклад, youtube.com/watch?v=ryv-3q18zy0, де "ryv-3q18zy0" - ID відеофайлу для сервісу YouTube). Потім вставте цей ідентифікаційний номер на необхідну сторінку вашого веб-ресурсу. Для цього перейдіть в режим html-редактора і в потрібному місці додайте наступний код: [youtubе] ryv-3q18zy0 [/youtubе]. В даному прикладі [youtubе] [/youtubе] - це теги для вставки відео, а ryv-3q18zy0 - це вищезгаданий ідентифікаційний номер файлу з сервісу відеохостингу. Плагін дозволяє додавати відео з таких джерел, як Smotri.com, Rutube та багатьох інших.
Кожен власник сайту в інтернеті може додати родзинку в свій ресурс, розмістивши на ньому різного роду відеоролики. Для цього зовсім необов'язково бути гуру в сайтобудуванні, «на все про все» піде не більше п'яти хвилин.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте встановити відеоплеєр на сторінки свого сайту, вам непотрібно нічого вигадувати. Навіщо винаходити велосипед, коли в мережі вже давно присутній готове рішення? Дане рішення називається кодом відео, яке вбудовується на сайт за допомогою html-редагування. Але про все по порядку.
2
Пошук відео. Ви можете знайти відео, яке бажаєте додати на свій сайт, на таких ресурсах, як YouTube, RuTube і ВКонтакте. Для цього вам достатньо відвідати дані сайти і скористатися пошуком по відео (ВКонтакте передбачає обов'язкову реєстрацію). Після того, як ви знайдете потрібний ролик, знайдіть на відеоплеєр е функцію копіювання коду «Скопіювати код». Отримавши код плеєра, ви можете розмістити його на своєму сайті.
3
Якщо ваш сайт побудований на CMS і при публікації сторінок використовує графічний редактор, вставка відеоплеєр а виглядатиме таким чином. Відкривши меню додавання сторінки, перемкніть вкладку графічного редактора з «Візуально» на «HTML». Вставте в поле код скопійованого плеєра і обрамити його тегами. Якщо ж ваш сайт побудований на HTML, то вам потрібно просто вставити код в будь-яке місце сторінки і також укласти його в вищезгадані теги. Після підготовки публікації, розмістіть нову сторінку на вашому сайті. Відеоплеєр буде встановлений.