Як вибрати адресу сайту. Як вибрати адресу і у кого для сайту.

Перед тим як вибрати хостинг і розмістити ваш ресурс для загального користування необхідно зайнятися не менш важливою справою - обрати майбутній адресу вашого сайта або, іншими словами, доменне ім'я .
Інструкція
1
Приступите до задачі з розумінням того, що ім'я має бути легко запам'ятовується і передавальним суть вашої діяльності. Підберіть таку назву, яка викликає явні асоціації, пов'язані з тематикою вашого ресурсу. Зверніть свою увагу на найпростіші, які не потребують роз'яснень назви для ресурсу. Не використовуйте в адресу е немилозвучні поєднання символів, різноманітні складні і безглузді конструкції. Ім'я, яке легко відтворюється при передачі в будь-якому вигляді, гарантує підвищення кількості користувачів вашого сервісу. Виберіть таке найменування, щоб людині, одного разу почув його, було нескладно ввести назву ресурсу в браузері без будь-якої додаткової інформації про ваш проект.
2
Постарайтеся зробити так, щоб назва вашого сервісу було співзвучним з доменним ім'ям другого рівня. Тоді кожен новий відвідувач, прочитавши найменування вашого ресурсу, запам'ятає і його адресу . Визначте для свого сайта, з якою публікою він працюватиме: виключно з російською або в тому числі і з зарубіжної. У першому випадку вам не варто вибирати адресу в зонах зразок .org, .com або .biz. Це недоцільно, ви будете володіти перевагою, якщо як доменної зони оберете найактуальнішу для Росії зону .ru.
3
Також в тому випадку, якщо ваш ресурс створюється виключно для російських відвідувачів, спробуйте не вдаватися до використання іноземних слів у його імені. Виключіть з назви цифри і дефіси. Це дозволить уникнути плутанини, користувачі будуть потрапляти саме на ваші сторінки, а не на сторінки ваших колег, адресу а ресурсів яких схожі на ваш. Не забувайте про те, що адресу вашого сайта в глобальній мережі Інтернет повинен бути унікальним.
Історія компанії почалася в 1932 році в невеликому німецькому містечку з фабрики з пошиття робочого одягу. І тільки в 1950-х роках прийшов феєричний успіх з джинсів Mustang Jeans, просочених духом Дикого Заходу, але створених для європейського ринку. Зараз бренд виробляє не тільки джинси і одяг з деніму, а й білизна, аксесуари, взуття, парфуми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y99K4iV5XpM