Як обставити кухню красиво. Як намалювати круги на шпалерах в квартирі різних розмірів.

При створенні кухонного інтер'єру в першу чергу варто враховувати, наскільки він буде функціональний. Ваше завдання - зробити не просто красивий дизайн, але і розставити предмети меблів і побутову техніку так, щоб було зручно готувати і приймати їжу.
Інструкція
1
При величезному достатку кухонних гарнітурів навіть найменшу кухню можна обставити красиво. Якщо це приміщення у вашій квартирі невелике, постарайтеся візуально розширити простір. Це робиться за допомогою світлих тонів в обробці фасадів шаф і ящиків, а також сучасної вбудованої техніки. Крім того, стіну навпроти плити можна зробити дзеркальною. Або намалювати на ній вікно з видом на прекрасний сад або море. Якщо художників в сім'ї немає, просто купите фотошпалери з таким зображенням. Це не тільки візуально збільшить кухню , але і додасть інтер'єру стиль і витонченість.
2
Якщо ви дотримуєтеся загальноприйнятих стандартів в оформленні квартири, краще придбати набір кухонних меблів. Там всі предмети інтер'єру підходять один до одного, витримані в єдиному стилі і колірній гамі. Крім того, замовивши разом з гарнітуром вбудовану побутову техніки, ви можете бути впевнені, що ансамбль цілком буде виглядати органічно. Чи не буде випирає з-за шафи пральної машинки і холодильника, на двадцять сантиметрів вище, ніж всі інші предмети інтер'єру.
3
Любителям оригінальних напрямків у дизайні припаде до душі кухня, що складається з різнопланових предметів інтер'єру. Головне, щоб вони хоча б в одній деталі перегукувалися між собою. Наприклад, стіл з зістареного дерева буде чудово виглядати на сучасній кухні. Тільки доповніть його різьбленими стільцями або постеліть на підлогу відповідний ламінат. Повісьте на вікна завіси, що нагадують старовинні портьєри і поставте на полицю древній примус або гасову лампу. Аксесуари мають величезне значення при оформленні кухні. Вони довершують інтер'єр, роблять його закінченим.
Корисна порада
При створенні кухонного інтер'єру не варто обмежуватися тільки верхнім освітленням. Поставте біля обіднього столу лампу, тоді вечеряти можна буде в романтичній обстановці. А над плитою і обробним полотном закріпіть яскраві світильники. Вони необхідні при приготуванні їжі, коли розсіяного світла недостатньо.