Як швидко в квартирі навести порядок.

Здається, що чим більше квартира, тим складніше підтримувати в ній порядок . Звичайно, невелике приміщення можна прибрати швидше. Але якщо підійти до цього процесу зі знанням справи, навіть п'ятикімнатні апартаменти за півгодини будуть виблискувати чистотою.
Інструкція
1
Щоб не витрачати довгі години на капітальне прибирання, заведіть правило - кожен день п'ятнадцять - двадцять хвилин приділяйте приведення квартири в порядок . Розділіть приміщення на зони, тоді все вийде.
2
За п'ятнадцять хвилин можна помити підлогу на кухні і начистити до блиску плиту, раковину, кран. Нехай це буде завдання на понеділок. У прибиранні використовуйте ганчірки з мікрофібри і засоби для чищення різних поверхонь. Тоді не залишиться розлучень, і бруд ототрется дуже швидко.
3
У вівторок - пилососьте килими у всій квартирі і протирайте ламінат або паркет вологою ганчіркою зі спеціальним засобом. Це займе десять - п'ятнадцять хвилин. Ще п'ять хвилин - протирайте пил.
4
середу - мийте підвіконня, люстри, світильники. Протирайте міжкімнатні двері. Придбайте щітку з гнеться ручкою і губкою. Тоді прибирання важкодоступних поверхонь стане зовсім складною.
5
Четвер - чистите ванну і мийте плитку. Натирайте до блиску кран і душ. Для цього двадцяти хвилин достатньо. Щоб не заводилася цвіль, частіше залишайте двері у ванну відкритою і не закривайте її після прийняття душу.
6
п'ятницю - не дуже приємне заняття - прибирання туалетної кімнати та чистка унітазу. Використовуйте спеціальні засоби, які запобігають розмноженню шкідливих бактерій, і йоржик, здатний проникнути у важкодоступні частини сантехніки.
7
Субота і неділя - дні вихідні. Тому все, що потрібно - розкласти в шафи речі, якщо ви випадково розставили їх на спинках стільців. Таким чином, ваша квартира буде в чистоті завжди. І навіть несподівані гості не застигнутий вас зненацька.
Зверніть увагу
Кладіть речі на свої місця. Тоді ви не лише збережете чистоту в квартирі, але і завжди будете знати де що лежить.
Корисна порада
Підтримуйте квартиру в чистоті, тоді час на прибирання скоротитися в рази. Чи не збираєте брудний посуд - простіше помити дві тарілки одразу після їжі, ніж увечері розгрібати завали каструль і чашок в раковині.