Як витягнути пробку.

Витягнути пробку з пляшки може бути непросто, навіть якщо у вас є штопор. Без штопора же ця задача багатьом здається нерозв'язною. Ви налаштувалися на приємний вечір з келихом вина, а відкоркувати пляшку нічим. Можна, звичайно, запитати у сусідів, а можна спробувати впоратися своїми силами і підручними предметами.
Вам знадобиться
  • Цегляна стіна
  • Рушник
  • Гвинт або шуруп
  • Викрутка
  • Плокогубци
  • Пилочка для нігтів, авторучка, ключі
Інструкція
1
За допомогою твердої поверхності.Виберіте тверду стійку вертикальну поверхню, наприклад, цегляну стіну. Оберніть навколо пляшки будь рушник так, щоб вам було не тільки зручно тримати, але і щоб не поранитися осколками, якщо пляшка ненароком розіб'ється. Енергійно ритмічно і рішуче ударяйте дном пляшки з обраної поверхні, доти, поки пробка, більшою частиною, не опиниться зовні. Потягніть за пробку і витягніть її. Зверніть увагу на те, щоб обрана вами площину була досить щільною, щоб підштовхнути пробку , але не настільки твердою, щоб пляшка об неї розбилася.
2
За допомогою гвинта, викрутки і плоскогубцевНайдіте довгий гвинт з глибокими борозенками. Тримайте пляшку міцно і, за допомогою викрутки, вкрутити гвинт в пробку майже до кінця, але так, щоб плоскогубці було за що вчепитися. Візьміть плоскогубці і тягніть за них однією рукою вгору, другий же міцно притримуйте пляшку. Вся процедура не повинна зайняти у вас більше декількох хвилин.
3
За допомогою будь-яких невеликих довгих і твердих предметов.Найдіте залізну пилочку для нігтів, викрутку або досить довгий ключ. Іноді підходить навіть кулькова ручка. Встановіть предмет на пробку і повільно, із зусиллям, вдавлюйте пробку в пляшку. Будьте обережні в момент, коли пробка почне піддаватися, бережіть долоні. Якщо ви давите занадто різко, вино може бризнути через горлечко. Коли пробка виявиться плаваючою на поверхні вина, повільно нахиліть пляшку, щоб налити вино в келих. Важко буде розливати тільки в перший стакан, далі вино потече легко.