Як швидко знайти квартиру.

Ринок нерухомості досить великий, та непрофесіоналові дуже складно там орієнтуватися. Однак якщо чітко визначити для себе, яка потрібна квартира - подешевше, на етапі забудови, подорожче - новобудова або вторинне житло, коло пошуків одразу звузиться.
Інструкція
1
Щоб знайти підходяще житло швидко, вирішите, якого типу воно має бути. Якщо вас цікавить будинок на етапі будівництва, в якому вартість квадратного метра набагато нижче, шукайте надійного забудовника. Один зі списків московських компаній, що зводять багатоповерхівки, можна подивитися на сайті новобудов, перейшовши за посиланням під статтею. Виберіть район, який потрібен. Подивіться, які організації там представлені. Визначте декілька тих, які проводять найбільш масштабне будівництво або працюють в декількох округах Москви. Зателефонуйте менеджерам і домовтеся про зустріч. Попросіть показати статутні документи. Зверніть увагу, чи є дозволи на зведення висотних будівель, інженерні роботи і т.д. Проаналізуйте кілька варіантів. Перевірте, чи не знаходиться компанія в «чорному списку» забудовників. Після того як ви переконалися в чесності організації, вирушайте на місце, вибирати вашу майбутню квартиру .
2
Знайти квартиру в новобудові або вторинне житло трохи простіше. Будинок вже існує, він зданий і підведені всі комунікації. Вам залишається тільки вибрати район, метраж і поверх. Величезний вибір квартир представлений на сайтах ріелторських компаній. Там знайдеться житло на будь-який смак. А пошукати квартири від власників можна на порталах безкоштовних оголошень. Але будьте дуже обережні. Домовляючись з продавцем про угоду безпосередньо, перевірте наявність і справжність основних документів - загальногромадянського паспорта і свідоцтва про власність на житло. Ще попросіть пред'явити квитанції про оплату комунальних послуг за останній рік. Це позбавить вас від необхідності розраховуватися з боргами попередніх власників.
3
Квартиру для знімання краще шукати через друзів і знайомих, так ви уникнете необхідності платити комісію агентові по нерухомості. Якщо ж варіантів оренди без посередників немає, зверніться в надійну ріелторську фірму. З маленькими організаціями, недавно з'явилися на ринку житла, зв'язуватися не варто. Їхні послуги коштують дешевше, але в підсумку можна нарватися на шахраїв, і залишитися без квартири і без грошей.