Як швидко продати дачу. Як швидко оформити продаж садової ділянки.

Швидкість продажу дачної ділянки залежить від багатьох факторів, починаючи від сезону і закінчуючи ціною. У будь-якому випадку, чим серйозніше і активніше ви підійдете до продажу дачі, тим швидше знайдуться клієнти.
Інструкція
1
Враховуйте сезонність продажів. Попит на будь-яку нерухомість падає в літні місяці, тому виставляти дачу на продаж на початку літа не зовсім розумно.
2
Заздалегідь підготуйте всі необхідні документи. Для продажу дачної ділянки потрібні паспорт власника, правовстановлюючий документ, який підтверджує ваше право на володіння майном, виписка з Державного кадастрового реєстру і технічний паспорт на наявні споруди. А якщо ви є не єдиним власником, необхідно ще й письмову згоду на продаж інших володарів. Відсутність хоча б одного з цих документів може значно вплинути на вибір покупця.
3
прорекламують дачу . Для цього помістіть оголошення про продаж нерухомості з фотографіями на всіх можливих ресурсах. В інтернеті, наприклад, існує багато сайтів, що дозволяють зробити це абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете бачити своє оголошення в перших рядах, потрібно буде заплатити певну суму. Крім цього опублікуйте оголошення в газетах або журналах, присвячених нерухомості. У деяких з них це можна зробити також без оплати.
4
В оголошенні зробіть упор на переваги вашої ділянки - наявність будівель і комунікацій, близькість до інфраструктури та громадському транспорту. Або, навпаки, віддаленість від міста, тиша і гарна місцевість.
5
Додайте оголошення і в самому дачному селищі. Напишіть про це на власному паркані і розклейте інформацію по стовпах уздовж головної дороги.
6
Розкажіть про продаж ділянки всім знайомим і попросіть їх про допомогу в пошуку покупців. Іноді це дає відмінні результати.
7
Якщо є така можливість, знизьте вартість продаваної нерухомості. Низька ціна зазвичай є великою перевагою для покупця.
8
Знайшовши покупця, підготуйте договір купівлі-продажу нерухомості. Типовий договір додається до цивільного кодексу РФ і знайти його можна в службі Росреестра. При укладенні договору обов'язково слід вказати, як і в який термін проводиться розрахунок між сторонами.
9
Підписаний договір віддайте на реєстрацію в службу Росреестра по вашому регіону. Зазвичай реєстрація займає близько місяця. По закінченню даного терміну вам видадуть примірник завіреного договору, а покупцеві - ще й свідоцтво про реєстрацію права власності на нерухомість. Після цього ваша дача перейде до нового господаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wtomPiM9oWw
Зверніть увагу
Щоб позбавити себе від можливих проблем і помилок при складанні договору купівлі-продажу, можна звернутися за допомогою в агентство нерухомості. Тільки в цьому випадку необхідно буде оплатити їхні послуги.