Як вбудувати пральну машинку в кухню. пральну машинку закрити фасадами.

вбудову користується неймовірним попитом: вона чудово вписується в будь-який інтер'єр, а також, що важливо, економить місце. Вбудована техніка «ховається» за тими ж фасадами, що і кухонні меблі, завдяки чому вона візуально об'єднується в єдине ціле. Вбудувати можна будь-яку техніку, наприклад, пральну машинку .
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - стільниця;
  • - кухонну шафку;
  • - інструменти;
  • - кріпильні елементи.
Інструкція
1
Визначте, яка саме вбудовується пральна машина вам потрібна. В цьому випадку ідеальний варіант - повновбудовувані «пралки», але їх вартість далеко не кожному по кишені. Полновстраівамие моделі пральних машин припускають установку декоративної дверці, яку повісити можна як з лівої, так і з правого боку.
2
Відповідним варіантом може стати пральна машина, обладнана фронтальним типом завантаження (вона зверху закривається стільницею). В таких пральних машинах передбачається можливість зняття верхньої панелі і заміни її стільницею. Як правило, у вбудованих моделях допускається «підгонка» по висоті за рахунок регулювання ніжок.
3
Якщо кухня малогабаритна, кращим вибором стане вузька вбудовується пральна машина. По продуктивності і функціональним особливостям такі моделі нітрохи не поступаються повноформатним агрегатам. Лише тільки швидкість обертання у вузьких машин менше, та й вартість такої техніки дещо вище, ніж повноформатних машин.
4
Традиційно вбудовується пральна машина встановлюється під стільницю. Але при відкритті відсіку для прального порошку можуть виникнути труднощі, тому в таких моделях пральний порошок засипається прямо в барабан (по інструкції це не заборонено): на якості прання це ніяк не відіб'ється.
5
Однак можливий другий варіант вбудовування пральної машини - в кухонну шафу. Вихід із ситуації - зняття верхньої панелі, але перш переконайтеся в тому, що допустимо використання цієї моделі пральної машини без верхньої кришки.
6
Щоб закрити пральну машинку , заховану під стільницею, розмістіть цей агрегат глибше під загальний «козирок» і встановіть на кухонній шафці двері. За закритими дверцятами пральна машинка буде повністю прихована. Щоб закласти в барабан білизну і засипати пральний порошок в спеціальний відсік, досить відкрити дверцята кухонної шафки і завантажувальний люк, а також висунути спеціальний відсік для синтетичного миючого засобу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U99aAeNEhNQ
Зверніть увагу
Перш ніж придбати вбудовану пральну машинку, обов'язково визначте, яка під стільницею буде виділена для неї площа.
Корисна порада
Вбудовувані пральні машини грунтовно кріпляться до внутрішньої поверхні кухонних меблів, призначеної для вбудовування, тому така техніка менше вібрує і шумить, ніж окремо стоять пральні машини.