Як вибрати антену для дачі.

На дачі займаються не тільки обробітком ділянки. Щоб мати можливість дивитися улюблені пере дачі за містом, підберіть антену, яка зможе забезпечити їх якісне зображення.
Інструкція
1
Підберіть тип антенниНа вибір впливає декілька факторів, основними з яких є: віддаленість від міської телевізійної вежі і від програм, які вас цікавлять. Для якісного прийому телевізійного сигналу на дачі слід використовувати антену, за допомогою якої можна прийняти ефірний або супутниковий сигнал. Якщо дача знаходиться в передмісті, велика ймовірність прийому каналів місцевого телебачення - це ефірний сигнал. Для перегляду великої кількості цікавих програм потрібно прийом супутникового сигналу.
2
Виберіть антену для перегляду місцевих передачПріем ефірного сигналу має обмеження по відстані, та й рельєф місцевості також впливає на якість зображення. Наприклад, антена без підсилювача приймає місцеві канали на рівнині при видаленні від телевежі до 50 км. Якщо дача розташована далі чи в низині, на хороше зображення розраховувати не варто. Діапазон прийому можна трохи збільшити, якщо скористатися ефірній антеною з підсилювачем. Підберіть антену всехвильової прийому індивідуально під вашу місцевість - вона забезпечить якісний прийом всіх міських програм.
3
Виберіть супутникову антену Щоб не бути в залежності від міських телевізійних веж, зупиніть свою увагу на супутниковій антені. З її допомогою можна прийняти безліч каналів з високою якістю зображення. Оскільки супутникові антени мають різний розмір і конструкцію, підберіть обладнання, що підходить до вашого будовою. Для перегляду телепередач на дачі не потрібно професійне якість сигналу, тому підійде сферична, офсетний або плоска антени. Виберіть офсетну конструкцію - вона легко встановлюється на стіну будинку і проста в налаштуванні.
4
Підключіть закриті супутникові каналиДля перегляду безлічі вітчизняних і зарубіжних програм можна підключитися до платного супутникового телебачення, встановивши спеціальну антену. Завдяки використанню такого обладнання ви отримаєте можливість впевненого прийому сигналу і якісного зображення.
Зверніть увагу
Монтаж антени можливий на різні поверхні: цегла, дерево, бетон. Виберіть розташування антени, найбільш зручне для вашої будови.
Корисна порада
Розміщуючи антену ефірного прийому на даху, встановлюйте її на максимально можливу висоту - це допоможе поліпшити якість картинки.
Сьогодні при покупці супутникової антени, як правило, можна на досить вигідних умовах отримати і установку. Однак якщо така можливість відсутня, немає ніяких причин турбуватися. Встановити супутникову антену можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • Супутникова антена, перфоратор, спеціальні розклинюються болти
Інструкція
1
По-перше, потрібно купити антену і вибрати всі необхідні комплектуючі.
2
Вибрати напрямок, в якому буде кріпитися антена. Це досить важливий етап, від якого залежить успіх всієї справи.
3
Знайти місце для кріплення антени. Потрібно підібрати місце, де антена може бути встановлена в потрібному нам напрямку. Після цього - закріпити антену . Даний етап починається з установки кронштейна. Кронштейн встановлюється на спеціальні анкерні болти, які також називають Розклинювальні.
4
Проведіть розмітку свердління отворів в стіні. Забивши і простягнувши в стіну анкерні болти і кронштейни, затягніть їх до упору. Після цього можна приступати до складання вашої супутникової антени. Тут потрібно робити все в суворій відповідності з інструкцією. Після складання обов'язково перевірте міцність, з якою затягнуті всі кріплення. Важливий момент в збірці антени - установка поляризації конвектора. Від нього залежить якість сигналу.
5
Зібрана антена вивішується на кронштейн.
6
Протяжка кабелю - наступний етап. Потрібно підготувати отвори і протягнути кабель до приміщення. Простягнувши кабель, необхідно встановити роз'єми для підключення тюнера. Підключіть тюнер.
7
Наступний етап це настройка тюнера. Налаштування проводиться за допомогою спектроаналізатора. Якщо канали успішно пропишуться і почнуть працювати без перешкод, значить все зроблено правильно.
Зверніть увагу
Установка супутникової антени, це робота, яка пов'язана з висотою, а також з електрикою. Саме такі роботи представляють серйозну небезпеку для життя. Найменший сумнів - привід відмовитися від своєї затії. Краще довірити роботу професіоналам, які розташовують не тільки необхідними інструментами, але також і ефективними страхувальними системами.
Корисна порада
Важливо зберегти більшу частину цегли в цілісності, проводячи кріплення кронштейна. Не потрібно встановлювати болти вище четвертого ряду зверху. На відстані менше 4 цегли від кута встановлювати кріплення також досить ненадійно. Можуть з'явитися тріщини. Для кріплення не варто використовувати конструкції низької щільності, наприклад, шлакобетонні. Занадто сильно затягувати болти також не варто.