Як вибрати кран на кухню.

Змішувач на кухні щодня витримує сильне навантаження: його відкривають і брудними руками, і каструлею, і ліктем ... Щоб витримати таке навантаження, прилад повинен бути якісним, надійним і зручним в експлуатації. Однак це далеко не єдині вимоги, яким повинні відповідати змішувачі, встановлювані на кухні.
Інструкція
1
Змішувачі можуть бути змішувачі одних, двохвентильних і безконтактними. Частіше звичайного вибирають вироби з однією ручкою. Вибір обумовлений тим, що під час приготування їжі у господині руки зайняті або брудні, а одноважільний кран відкрити можна навіть мізинцем.
2
Двохвентильний кран потрібно буде довго налаштовувати на «підходящу хвилю», через що зрости може витрату води. Що ж стосується безконтактних змішувачів, такі вироби - ідеальний варіант для кухні: тримайте руки до датчика і вода починає литися, але вже їх вартість далеко не всім по кишені.
3
Один з важливих параметрів, якому слід приділити увагу при виборі кран а на кухню, - конструкція виробу. У змішувача повинен бути високий «носик», завдяки чому струмінь потрапить чітко в центр чаші.
4
Важливий і кут повороту виливу: чим більше кут повороту, тим зручніше. У змішувачів економ-класу і моделей середньої цінової категорії кут повороту варіюється від 120 до 140 градусів. Дорогі кран и крутяться навколо своєї осі.
5
Кран, що встановлюється на кухні, виконаний може бути з самого різного матеріалу. Ідеальним матеріалом для виготовлення корпусу вважається хромована латунь. На поверхні такого металу не можуть жити і розмножуватися хвороботворні бактерії, а значить, варіант просто чудовий.
6
Хоча емаль і красива, але вона нестійка: вже дуже швидко емаль відбивається. Змішувач з нікелю не такий вже безпечний, як здається на перший погляд: він може викликати алергію. Кран, виготовлений зі сплаву «під золото», вимагає спеціального догляду, та й далеко не з кожним інтер'єром він буде гармоніювати.
7
Є й такі моделі змішувачів, в які вбудовані фільтри для води. У мийці потрібно просвердлити додатковий отвір, через яке виводять окремий носик. Подача очищеної води відбувається шляхом переміщення важеля в крайнє положення (якщо повернути важіль у вихідне положення, знову піде водопровідна вода).
Зверніть увагу
Купуйте змішувачі лише від перевірених виробників і в спеціалізованих магазинах.
Корисна порада
Догляд за краном, встановленим на кухні, простий: для цього передбачені спеціальні очисні засоби.