Як вибрати підлогову плитку для кухні.

Керамічна плитка - прекрасний вибір підлогового покриття для кухні . Цей обробний матеріал відрізняється чудовими властивостями: довговічність, екологічність, гігієнічність та інші «якості». Однак, враховуючи, що кухня - це приміщення, де завжди щось вариться, бризкається або проливається, до вибору плитки для підлоги для кухні потрібен особливий підхід.
Інструкція
1
Довговічність підлогової плитки характеризується двома показниками: зносостійкість і поверхневою твердістю. Зносостійкість вимірюється в умовних одиницях за шкалою PEI (від I до V). Тобто керамічна плитка, що відноситься до першої групи, призначена для укладання в місцях з невеликим рухом, а підлогове покриття п'ятої групи використовується на ділянках з інтенсивним рухом, наприклад, супермаркет або аеропорт.
2
Важлива для кухонного підлогового покриття поверхнева твердість. Вона визначається за шкалою МООСА в процесі впливу на керамічну плитку природним матеріалом, причому, твердістю першого класу володіє м'який матеріал (тальк), а десятого класу - алмаз. Дізнатися показник твердості підлогового покриття можна з супутньою документації.
3
Пол на кухні піддається інтенсивному впливу хімічних речовин (засіб для миття посуду і засіб для прибирання), тому при виборі плитки для підлоги для цього приміщення особливу увагу слід приділити показникам стійкості матеріалу до хімічного впливу. Вони проставляються на упаковці керамічної плитки. Символ «АА» вказує на те, що плитка не боїться хімічного впливу (трохи нижче опірність у керамічної плитки з символом «А», ще менше у оздоблювального матеріалу з показником «В», «С» і «Д»).
4
Приділіть увагу також забарвленням і структурі підлогової плитки. На світлій плитці забруднення буде більше кидатися в очі, ніж на темній поверхні з зернистою структурою. Однак на чорній глянсовою плитці помітніше будуть подряпини і невеликі відколи. Водночас рельєфна плитка для підлоги зажадає більш ретельного прибирання.
Зверніть увагу
Плитка на підлогу на кухні не повинна бути глянсовою: це небезпечно!
Корисна порада
Ціновий діапазон цього підлогового покриття дуже широкий, тому для кухні економ-стилю підійде недорога плитка для підлоги, для розкішної кухонної зони знадобиться елітна керамічна плитка.
Вибір покриття для кухні - відповідальне заняття. Можна сказати, що кухня - це найважливіша частина кожної квартири. Тому причина ретельного уваги саме до цієї частини вашого "гніздечка" цілком зрозуміла. У даній інструкції ми допоможемо вам підібрати плитку для вашої кухні . Отже, кілька простих порад про те, як зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Серед величезної кількості найменувань будівельних матеріалів для обробки кухонного приміщення оптимальним варіантом є керамічна плитка. Вона гігієнічна, легко миється і є одним з найбільш довговічних матеріалів. Треба також зауважити, що, говорячи про вибір плитки, ми маємо на увазі не тільки настінну, але і в тому числі напольную. У поєднанні з підлогами, що обігріваються вона може стати прекрасним елементом вашої кухні .
2
На підлоговому покритті в кухні не можна економити, особливо якщо це керамічна плитка. Пол в кухні частіше інших брудниться, по ньому більше ходять, він частіше схильний до різних силових дій. Ось чому слід брати плитку з високою міцністю і вологостійкістю. Визначити яка міцність у плитки вам з радістю допоможе консультант в магазині.
3
Для облицювання стін кухні використовуйте менш міцну і дорогу плитку, вона не так сильно схильна будь-яким впливам, і сенсу витрачати зайві кошти на дорогу в цьому випадку немає. Своє увагу варто звернути лише на те, наскільки стійка вона до різних хімічних впливів, так як з різними жирами й чистять контактувати їй все одно доведеться.
4
Навіть якщо ви купуєте плитку в спеціалізованому магазині, ретельно перевіряйте її на наявність тріщин і сколів. Вони могли легко з'явитися при транспортуванні, тому перевірте плитку на наявність даних дефектів ще в самому магазині. Інакше її можуть списати на вас самих. Також перевірте на різні нерівності і прямоту кутів: одна невірна деталь може зіпсувати всю "мозаїку" вашої кухні . Слідуйте даними правилам і будьте впевнені, що відмінний результат не змусить себе довго чекати!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g8odVcB-HGM