Як вибрати шпалери до гарнітуру. Як створити затишок у маленькій кухні.

Величезний вибір шпалер дозволяє не тільки підібрати потрібні за кольором, але і знайти відповідні по фактурі. Крім того, існують рідкі шпалери , які можна змішати самостійно, добившись іменного того відтінку, який необхідний.
Інструкція
1
При підборі шпалер до гарнітуру враховуйте не тільки колір, але і фактуру. Якщо меблі однотонна і гладка, наприклад, як в стилі хай-тек, оформлення стін можна зробити опуклим, купивши шпалери з крупною текстурою або фарбу з вкрапленнями. Так ваш інтер'єр буде виглядати сучасно і стильно, а не нагадувати оформлення казенних установ.
2
Якщо гарнітур яскравий, краще вибрати шпалери нейтральних відтінків, які підходять за колірною гамою. Наприклад, світло-салатовой кухонних меблів прекрасно підійде обрамлення з однотонних шпалер пісочного кольору. А благородний колір червоного дерева відмінно оттенит блідо-кораловий або просто білий. Головне, не підбирайте оформлення стін колір в колір з гарнітуром. Тоді шафи, ліжка і полиці просто «загубляться» в кімнаті.
3
При однотонному гарнітурі спокійного відтінку відмінно виглядатимуть шпалери з яскравими великими зображеннями. Головне, щоб вони відповідали стилістиці всієї кімнати. Наприклад, якщо на стінах намальовані ієрогліфи, покладіть на підлогу рогожу, а над вікном повісьте червоного китайського дракона. Якщо шпалери прикрашені квітами - розставте на полицях красиві вази і закріпіть на карнизі прозорий тюль. Доповнюйте інтер'єр відповідними аксесуарами - саме вони створюють цілісність картини.
4
Поєднуйте в кімнаті два види оформлення. Наприклад, якщо ви хочете звернути увагу на обробку дивана, оклейте стіну за ним контрастними шпалерами, окресливши прямокутник навколо цього предмету меблів. А для решти периметра кімнати придбайте світлі шпалери нейтральних відтінків.
Зверніть увагу
Якщо потрібного відтінку знайти не вдалося, купіть рідкі шпалери двох кольорів і змішайте їх, отримавши необхідний колер. Інструкцію можна знайти в магазині, що торгує товарами для ремонту приміщень.
Корисна порада
Якщо ви не професіонал з ремонту квартири, не варто використовувати в оформленні складні тканинні шпалери. Для їх наклейки потрібна певна вправність.