Як вибрати світильник до натяжної стелі. Які освітлювальні прилади підходять до натяжних стель.

Недарма останнім часом широким попитом стали користуватися натяжні стелі. Адже з їх допомогою можна приховати безліч недоліків, а крім цього вони дозволяють створювати оригінальні, об'ємні конструкції. Щоб підкреслити гарний дизайн стелі, треба правильно підібрати до нього освітлювальні прилади.
Вам знадобиться
  • - рекламні буклети;
  • - грошові кошти.
Інструкція
1
Насамперед виберіть дизайн стелі. Вирішіть, чи буде він однорівневим або ж матиме нестандартний вигляд. Для класичного натяжної стелі, залежно від його якості, ви можете підібрати крюковую люстру, але з умовою, що її плафони будуть знаходитися на відстані близько 30 см від поверхні натягнутого полотна або ж будуть спрямовані вниз. Так, до глянцевим натяжних стель підійде люстра з безліччю дрібних ламп (візуально збільшиться кількість джерел світла, шляхом відображення їх від плівки). Для матового покриття ви може вибрати будь-яку люстру, від класичної до авангардної.
2
Прийнявши рішення встановлювати багаторівневої натяжна стеля, врахуйте, що для освітлення приміщення одиночній люстри може виявитися недостатньо, тому краще використовувати точені світильники . Їх асортимент на сучасному ринку досить великий. При виборі таких світильників майте на увазі, що вони бувають з різною висотою патрона і типом освітлювального елементу.
3
Підібравши для установки галогенові світильники , ви ризикуєте отримати великі перепади освітленості. Тому їх краще застосовувати для підсвічування окремих зон. Якщо ж ви хочете використовувати точкові світильники при основному освітленні - зверніть увагу на прилади з енергозберігаючими лампами. Вони дають розсіяне світло і за характером дії аналогічні лампам розжарювання.
4
Пам'ятайте, що для натяжних стель не підходять освітлювальні прилади, які сильно нагрівають плівку навколо себе, тому що під дією високої температури вона може розтягнутися, і стеля втратить свою первинну форму або оплавитися. Тому вибирайте світильники з корпусом, який легко ізолювати або ж з основою, виготовленої з матеріалу з поганою теплопровідністю.
Зверніть увагу
Не забудьте врахувати розмір кріплення світильника. Необхідно, щоб він відповідав внутрішньому діаметру платформи. Занадто великий світильник не влізе в кріпильний отвір, якщо ж навпаки - не буде в ньому триматися.
Корисна порада
Подумайте над системою освітлення натяжної стелі (скільки світильників необхідно, де їх розташувати і т.п.). Це потрібно зробити до початку монтажних робіт, так як арматуру освітлювальних приладів встановлюють на основний стелю.