Як вибрати тканину для меблів. Як обшити м'який пуф.

Вибираючи м'яку меблі, увагу необхідно звертати не лише на її красу, а й на практичність. А цей фактор багато в чому залежить від якості тканини, якою оббиті диван, крісло або, наприклад, м'який пуф. Для того щоб меблі довго радувала око своєю привабливістю і бездоганністю, до вибору тканини для неї слід підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
Дуже популярною тканиною для оббивки меблів є гобелен. До складу класичного гобелена входить лише хлопок, але для збільшення зносостійкості сучасні виробники додають в нього синтетичні волокна. Вибравши гобелен в якості оббивного матеріалу для меблів, ви надовго забудете про проблеми скупчення пилу на улюбленому дивані або кріслі. Крім того, ця тканина має високу міцність, светостойкостью і антистатичністю.
2
Зверніть увагу на таку вишукану і благородну тканину для оббивки меблів, як жаккард, що складається на 50% з бавовни і 50% із синтетичних волокон. Цей матеріал має відмінний малюнок текстури, легко чиститься і зовсім не електризується при терті і розтягуванні.
3
Широко використовується для оббивки м'яких меблів шинилл. Ця тканина має велику зносостійкість і стійкістю до тепла і світла. Крім того, на поверхні цього матеріалу практично не утворюються ненависні багатьом катишки. Відмовтеся від придбання шенілла, якщо у вашому будинку є маленькі діти, адже цей матеріал не можна піддавати пранню.
4
А ось покриття з флока ви можете прати стільки раз, скільки буде потрібно. Цей декоративний матеріал надійний і готується, він володіє грязеотталкивающими властивостями і абсолютно не боїться кігтів домашніх вихованців. Вибираючи флок, майте на увазі, що він сильно електризується, притягує до себе пил і «лисіє» при постійних навантаженнях.
5
Екошкіра практично не має недоліків. На вигляд вона сильно нагадує шкіру або замшу. Цей матеріал дуже м'який, легкий у догляді і довговічний.
6
Здатністю пропускати повітря, але при цьому не вбирати воду і не вигоряти на сонці, володіє мікрофібра. Цей досить-таки дорогий матеріал не линяє і не стирається. Він стійкий до різного роду забруднень і легко піддається пранні та чищення.