Як вибрати гарні меблі.

Нову меблі треба вибирати ретельно і не кваплячись, адже ця покупка розрахована не на один сезон. Не купуйте перші-ліпші речі. Ретельно огляньте меблі , вирішите, чи впишеться вона в ваш інтер'єр і, звичайно ж, перевірте якість столів, шаф і диванів.
Інструкція
1
Зверніться у великі магазини або спеціалізовані відділи. Чим більше вибір, тим вища ймовірність, що ви знайдете речі своєї мрії.
2
Вирішіть, яка саме меблі вам необхідна. Ще вдома зробіть необхідні вимірювання і візьміть рулетку з собою в магазин. У виборі меблів дрібниць не буває. Враховуйте все - висоту сидінь, довжину ніжок, глибину і висоту шаф. Купуючи стелажі і полиці, обов'язково уточніть, яке навантаження вони здатні витримати. Якщо ви вирішите прилаштувати старовинні фоліанти або стоси журналів на полки, розраховані лише на сувеніри та декоративні елементи, вас чекає неприємний сюрприз.
3
Щоб кімната виглядала елегантно, витримуйте меблі в єдиному стилі. Особливо примхлива меблі , стилізована під старовину - вона вимагає не тільки ретельно підібраних компаньйонів, але і відповідного текстилю та аксесуарів. Зате прості речі сучасних геометричних форм добре поєднуються з різними стильовими напрямками.
4
Підбирайте меблі під власні потреби. Якщо вас цікавить диван-ліжко і ви збираєтеся активно використовувати його як спальне місце, ретельно перевірте розкладний механізм, зручність матраца, наявність ящика для білизни. Дизайн в даному випадку повинен відступити на друге місце. У маленьку квартиру не варто купувати нефункціональні речі - громіздкі комоди, довгі та широкі тумби, величезні м'які крісла. Такі речі призначені для просторих приміщень.
5
Чи не вважайте ціну головним визначальним фактором при покупці. Майте на увазі, що дорогі столи, гірки і дивани вимагають постійного уважного догляду за допомогою спеціальних засобів. Якщо ви не готові обробляти поверхні натуральним воском, кілька разів на день протирати скляні стільниці і полірувати хромовані деталі, не купуйте таку меблі . Без належного догляду вона швидко втратить привабливий вигляд.
6
Бюджетні моделі, вкриті плівкою, непогано виглядають в перші місяці після покупки, проте через деякий час плівка починає відшаровуватися і покриватися подряпинами. Подібні предмети інтер'єру ідеальні для обстановки знімного житла. Підійдуть вони і тим, хто любить часто міняти інтер'єр і не хоче витрачати на це хобі занадто багато грошей.
7
Вибравши шафа або диван, ретельно огляньте його. Відкрийте всі дверцята, перевірте механізми. Попросіть сертифікат відповідності - річ повинна бути призначена для експлуатації в житлових приміщеннях. Не поспішайте - в разі сумнівів відкладіть покупку і вирушайте в інший магазин. Зваживши все, ви можете повернутися за придивилася меблі ю на наступний день.