Як відтворювати музику.

Відтворення музики - одна з найпоширеніших функцій на домашніх комп'ютерах. Здавалося б, що може бути простіше: відкрити медіа-плеєр, завантажити пісню, натиснути на кнопку "Play" і насолоджуватися мелодією? Насправді навіть до такого простого дії як відтворення музики на комп'ютері можна підійти нестандартними способами.
Інструкція
1
Крім безпосереднього відтворення треку багато плеєри, наприклад, широко відомий Winamp, або не менше функціональний AIMP дозволяють створювати цілі плейлисти з композиціями. Дана функція дуже зручна: ви можете зібрати в плейлист різні пісні і налаштувати таким чином тривале відтворення музики. Це може стати в нагоді вам, наприклад, під час святкового застілля, коли бігати до комп'ютера, м'яко кажучи, незручно.
2
В плейлисті можна застосувати опцію відтворення музики у довільному порядку. Тоді завантажені в плейлист пісні будуть відтворюватися не по черзі, а вроздріб Також, якщо в аркуші трохи пісень, і вони звучать, наприклад, фоном, можна включити опцію повтору як усього плейлиста, так і окремих треків. В цьому випадку відтворення музики буде йти нескінченно, доти, поки ви не зупините плеєр.
3
Моменти зміни однієї пісні на іншу також можна згладити, застосувавши функцію плавного переходу і загасання. Вона включається і регулюється в налаштуваннях відтворення плеєрів. При цьому можна вибрати, починаючи з якою секунди до кінця пісні на неї буде накладено наступний трек. Таким чином, ви зможете відтворювати музику майже як на радіо: без проміжків пустоти на стиках двох пісень. Дана функція може бути дуже зручна, якщо ви влаштовуєте, наприклад, домашню вечірку.
Нерідко при грі в мережевий шутер Counter-Strike можна почути, як деякі гравці відтворюють різні звуки за допомогою голосового чату. Незважаючи на гадану складність, програвати музику в КС досить нескладно, потрібно лише запам'ятати певні порядок дій.
Інструкція
1
Дану операцію по відтворенню звуків можна виконати за допомогою програми Half-Life Sound Selector (HLSS). Для цього спочатку потрібно зайти в папку під назвою cstrike (приблизний шлях до неї наступний - SteamApps \ account-name \ counter-strike \ cstrike). Знайдіть там файл autoexec.cfg.
2
Тепер його потрібно відкрити за допомогою програми «Блокнот» і додати в код наступні рядки: alias hlss-START "voice_inputfromfile 1; voice_loopback 1; + voicerecord; alias ToggleWAV hlss-STOP" alias hlss-STOP "voice_inputfromfile 0; voice_loopback 0; -voicerecord; alias ToggleWAV hlss-START "alias ToggleWAV" hlss-START "voice_fadeouttime 0.Обязательно збережіть внесені зміни.
3
Далі слід вибрати File? Options. Відкриється вікно. Там потрібно буде натиснути Browse. Вкажіть шлях до папки Cstrike, в якій і знаходиться файл autoexec.cfg. Запустіть гру, відкрийте консоль. Далі потрібно ввести наступну сходинку: bind del "ToggleWav". Тут del - кнопка, призначення якої зупинка/запуск музики. Пам'ятайте про те, що замість Del ви можете вказати будь-яку іншу клавішу, наприклад, F10. Просто вкажіть це у вищевказаній сходинці.
4
Закрийте консоль і здійсните вихід з гри. Наступне, що потрібно зробити - налаштувати плейлист. Пам'ятайте, що в HLSS можна відтворювати лише файли з наступними параметрами: 16bit 8kHz (8000Hz) Mono. Використовуючи спеціальну програму, переконвертує файл mp3 в wav.
5
Після того як файл переконвертіровать, натисніть на символ в вигляді плюса зеленого кольору. Потім виберіть потрібний файл, а нижче вкажіть клавішу, яка відповідатиме за перемикання. На кожну мелодію встановіть свою гарячу клавішу. Останній крок - активуйте програму. Залишається лише зайти в гру, вибрати мелодію і натиснути на клавішу, що відповідає за її відтворення.