Як вигідно здати в оренду квартиру.

Нерухомість, особливо в мегаполісах, постійно зростає в ціні. Тому багато молоді сім'ї або люди, недавно приїхали в місто, перший час змушені житло знімати. Що народжує постійний попит на квартири, що здаються в оренду .
Інструкція
1
Якщо ви є щасливим володарем зайвої житлоплощі, від здачі її в оренду можна отримувати додатковий дохід. Щоб не прогадати з ціною, проаналізуйте ринок знімання квартир. Для цього зайдіть на сайти безкоштовних оголошень і введіть необхідні параметри - метраж, кількість кімнат, транспортну доступність, наявність або відсутність ремонту, побутової техніки, балкона і т.д. Портал видасть вам оголошення про здачу в найм квартир, схожих на вашу. Подивіться, скільки їх власники просять на місяць. Також зверніть увагу на конкурентні переваги, які вказані в тексті. До них відносяться близькість до зупинок громадського транспорту, наявність розвиненої інфраструктури, свіжий ремонт і т.д.
2
На підставі отриманої інформації складіть оголошення про здачу квартири в оренду . Перерахуйте всі достоїнства житлоплощі. Вкажіть контактний телефон та адресу електронної пошти. Прикріпіть до повідомлення кілька найкращих фотографій вашої квартири. Оголошення з зображеннями проглядаються набагато частіше, ніж просто текстові.
3
Зверніться в агентство нерухомості. Плюси співпраці з ним очевидні. Повідомлення про оренду вашої квартири з'явиться не тільки на порталах з безкоштовними оголошеннями, але й там, де за розміщення потрібно заплатити гроші. Крім того, житлоплоща потрапить в базу, з якої варіанти для знімання пропонують клієнтам, що звернулися в агентство. Вам це не буде нічого коштувати. Всі витрати оплачує орендар, так як з нього ріелтер візьме додаткову суму, понад місячної оплати.
Корисна порада
Звертайтеся тільки в перевірені агентства нерухомості, які багато років працюють на ринку угод з квартирами. І обов'язково укладіть договір, в якому прописані терміни, які відводяться на роботу по вашій житлоплощі. Також поцікавтеся, які рекламні майданчики використовує ріелторська фірма. Чим їх більше і чим вони різноманітніші - тим краще.