Як вимити ванну.

У чистій ванній кімнаті приємно і затишно. Регулярне прибирання цієї частини квартири просто необхідна, адже сантехніку легше мити щотижня, ніж потім видаляти застарілі плями іржі і мильний наліт.
Вам знадобиться
  • гумові рукавички, миючі засоби, щітка, ганчірки, відро
Інструкція
1
Почніть прибирання у ванній зі стелі і стін. Ретельно вимийте плитки і стики між ними. Приділіть увагу витяжці. Зніміть з неї кришки і почистіть. Роботу проводите в гумових рукавичках і використовуйте засоби для прибирання у ванній. Віддайте перевагу рідким миючим продуктам. При використанні порошків ви ризикуєте тим, що їх частинки потраплять у ваші легені з вдихом.
2
Вимийте всі полички, стаканчики, мильниці. Тут може зібратися мильний наліт. Щоб ефективніше з ним впоратися, використовуйте щітку, наприклад, стару зубну.
3
Почистіть дзеркало. Скористайтеся спреєм для чищення стекол: бризніть їм на поверхню, круговими рухами рівномірно розподіліть його, приділяючи особливу увагу сильно забрудненим ділянкам, потім витріть м'якою сухою ганчіркою. Слідкуйте за тим, щоб матеріал не залишав ворсинки.
4
Поперіть килимки. Залежно від матеріалу, з якого вони виконані, і режимів, яка підтримує ваша пральна машина, зробити це можна вручну, попередньо замочивши їх, або за допомогою побутової техніки.
5
Переходьте до ванни і раковині. Сантехніку теж краще чистити рідкими або гелеобразную засобами. Дійте відповідно до інструкції. Щоб видалити сильні забруднення, вам є сенс нанести засіб, залишити його на півгодини, потім потерти раковину, ванну, крани і, нарешті, змити. Щоб шкіра ваших рук не постраждала від взаємодії з миючим препаратом, працюйте в рукавичках.
6
Вимийте підлогу. Візьміть миючий засіб для підлог. Розведіть його у відрі теплої води. Мити підлогу теж треба в гумових рукавичках.
7
Приберіть з ванної сторонні предмети, порожні пляшки і непотрібні упаковки. Переберіть кошти, які ви зберігаєте в цій кімнаті. Якщо якийсь маскою для особи або бальзамом для волосся ви давно не користуєтеся, перевірте, чи не закінчився термін їх придатності, і викинете або переставте з видного місця в шафу.
8
Перевірте кількість мила, зубної пасти і прального порошку. Якщо щось закінчується, поповните запаси.