Як в Asus потрапити в BIOS.

Компанія Asus завжди була одним з лідерів з випуску комплектуючих до персональних комп'ютерів. Але іноді стабільність роботи материнських плат цього виробника знаходиться під питанням - досить важко потрапити в меню BIOS SETUP.
Інструкція
1
Увійти в меню BIOS можна за допомогою гарячих клавіш або клавіатурних сполучень. Гаряча клавіша залежить від типу використовуваного пристрою, як правило, це Delete, F2 і Escape. Є випадки, коли ці сполучення не спрацьовують або спрацьовують, але меню завантажується не повністю. В цьому випадку необхідно діагностувати виниклу проблему.
2
В першу чергу вам необхідно перевірити клавіатуру і мишу на відповідність стандартам. Деякі моделі материнських плат не сприймають належним чином клавіатури з usb-штекером. Через що це може відбуватися? Проблема таїться в пристроях, які підключені до плати. Прикладом може служити використання інтерфейсу usb3 і підключеного кард-рідера.
3
Що Відбувається конфлікт вирішити досить просто: підключити клавіатуру з інтерфейсом ps/2 або відключити вбудований в системний блок кард-рідер. Іншого виходу немає, залишається жертвувати чимось одним.
4
В деяких випадках може виявитися винним монітор. Наприклад, при покупці комп'ютера ваш системний блок перевірявся і був справним, а вдома ті ж дії виконати неможливо. Якщо відкинути версію з клавіатурою, варто придивитися до конфігурації монітора.
5
Швидше за все, при первісній перевірці комп'ютера в системному BIOS було записано оригінальне дозвіл екрана, а на «домашньому» моніторі, у якого немає функції «Автонастройки», воно було вже іншим. Таким чином, вирішення цієї проблеми лежить на поверхні: підключити монітор і зменшити дозвіл екрану.
6
Часто трапляється так, що єдиним рішенням буде оновлення прошивки BIOS. Ця операція нетрудомістка, але вимагає уважності. Будьте вкрай обережним при виборі цього варіанту. Не забудьте зробити резервну копію перед прошивкою.