Як в Vista видалити програму.

В процесі роботи з персональним комп'ютером багато нерідко використовуються програми-одноденки. Наявність сторонніх утиліт може сильно уповільнити продуктивність ПК і операційної системи.
Вам знадобиться
  • CCleaner.
Інструкція
1
Фахівці рекомендують позбуватися від додатків, які не використовуються в повсякденній роботі. Це не тільки прискорює роботу з жорстким диском, але і полегшує завдання центрального процесора. Спочатку скористайтеся стандартними функціями видалення програмного забезпечення.
2
Увімкніть комп'ютер з встановленою операційною системою Windows Vista. Натисніть клавішу Win і дочекайтеся відкриття меню «Пуск». Виберіть меню «Панель управління». Відкрийте підменю «Програми».
3
Перейдіть по посиланню «Видалення програм». Зачекайте, поки буде створений список доступних додатків. Знайдіть непотрібну утиліту. Виділіть її назва лівої кнопкою миші. Натисніть кнопку «Видалити/Змінити».
4
Дочекайтеся запуску файлу uninstall.exe. Слідуйте пошаговому меню для повного видалення компонентів утиліти. Зніміть галочку з пункту «Зберігати користувача настройки», якщо не хочете залишати «хвости» програми на жорсткому диску. Аналогічним чином видаліть інші додатки.
5
Для повноцінного позбавлення від деяких програм необхідно використовувати додаткове ПО. Скачайте і встановіть утиліту CCleaner. Запустіть цю програму .
6
Відкрийте меню «Сервис» і виберіть пункт «Видалення програм». Виділіть непотрібну утиліту і натисніть кнопку «Деінсталяція». Якщо після виконання зазначених дії програма все ще відображається у списку, натисніть кнопку «Видалити».
7
Тепер відкрийте меню «Реєстр» і натисніть кнопку «Пошук проблем». Дана процедура необхідна для виправлення невірних ключів, наявність яких уповільнює роботу комп'ютера. Після підготовки списку помилок натисніть кнопку "Виправити".
8
Скасуйте створення резервної копії, натиснувши кнопку «Ні». Виберіть пункт «Виправити відмічені». Перезавантажте комп'ютер після виконання описаних операцій.
Іноді предустановленная на ноутбуці система з тих чи інших причин не влаштовує користувача. Windows Vista дуже вимоглива до ресурсів і працює відчутно повільніше інших операційних систем. Тому виникає необхідність у її видаленні і установці менш ресурсномісткої ОС.
Вам знадобиться
  • - знімний жорсткий диск або флеш-карта для збереження даних;
  • - образ програми Partition magic;
  • - флеш-карта для запису Partition Magic
Інструкція
1
Перед видаленням збережіть всі свої важливі дані на зовнішній жорсткий диск або флешкарти, т.к. в процесі установки всі дані будуть безповоротно видалені.
2
Далі необхідно підготувати завантажувальну флешку з програмою, яка допоможе відформатувати жорсткий диск. Найбільш зручною утилітою для цього є Partition Magic. Скачайте образ завантажувального диска додатки і збережіть його на диску. Завантажте програму FlashBoot, яка створить завантажувальний сектор на флешкарти і допоможе записати образ. Запустіть її і слідуйте підказкам майстра установки.
3
В меню «Choose disk creation type» виберіть «Create bootable flash disk as a copy of floppy disk». Вкажіть шлях до файлу образу, виберіть підключену флешку, вкажіть формат «USB Flash». Натисніть кнопку «Finish», після чого образ буде записаний в завантажувальний сектор носія.
4
Підключіть флешку до комп'ютера, встановіть в BIOS завантаження з USB Flash (за це відповідає розділ Boot Menu, хоча його назва залежить від виробника материнської плати і версії БІОС). Збережіть зміни натисканням клавіші F10. Перезавантажте комп'ютер.
5
Далі з'явиться вікно програми Partition Magic. Натисніть правою клавішею миші на своєрідному датчику, який показує деякі дані жорсткого диска. Далі виберіть «Format». У вікні, вкажіть в «Partition Type» параметр «NTFS». Тисніть ОК.
6
Якщо на диску існує нерозмічена область, то необхідно створити відповідний розділ. Для цього перейдіть в меню «Create», натиснувши правою клавішею на обраній галузі. В поле «Create as» виберіть «Primary Partition» (якщо виділену область планується використовувати як системного диска). В пункті «Partition Type» вкажіть NTFS. Натисніть ОК. Розділ створений.
7
Потім необхідно прийняти всі зроблені зміни за допомогою кнопки Apply внизу вікна програми. Після цього можна вважати систему повністю видаленої і можна переходити безпосередньо до установки операційної системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qREYLyoxt_Q