Як до кінця видалити програму.

В операційній системі Windows установка програми супроводжується створенням безлічі записів у самих різних директоріях і системному реєстрі. При деінсталяції програми основна частина інформації віддаляється, але якісь фали залишаються. Щоб підтримувати хороші параметри системи, ці файли слід видаляти.
Вам знадобиться
  • - утиліта Uninstall Tool;
  • - утиліта CCleaner;
Інструкція
1
Логіка роботи операційної системи Windows така, що при частій установці і видаленні програм в ній накопичуються вже непотрібні файли внаслідок поганої роботи штатного дєїнсталлятора Windows. Це призводить до збільшення розмірів системного реєстру і часу завантаження, збільшується ймовірність збоїв.
2
Щоб видалити програму і всі сліди її перебування на комп'ютері, слід використовувати замість штатного дєїнсталлятора Windows сторонній софт. Зокрема, дуже добре справляється з видаленням програм утиліта Uninstall Tool, її можна знайти в мережі.
3
Запустіть утиліту. Знайдіть в списку встановлених програм ту, яку ви збираєтеся видалити. Виділіть її мишкою, потім виберіть у лівому стовпчику програми пункт «Видалити вибрану програму ». У наступному вікні підтвердіть видалення. Почнеться процес деінсталяції, після його завершення програма виконає сканування реєстру і директорій комп'ютера на присутність файлів видаленої програми.
4
По закінченні сканування з'явиться повідомлення зі списком знайдених файлів, вас попросять підтвердити їх видалення. Після цього всі сліди програми будуть видалені з комп'ютера. Програма працює дуже надійно і швидко, тому може бути рекомендована в якості заміни штатного дєїнсталлятора Windows.
5
Так як в Windows постійно накопичуються різні помилки, їх слід періодично виправляти. Для цього скористайтеся утилітою CCleaner. Вона дозволяє очищати комп'ютер від старих файлів, виправляти реєстр, з її допомогою зручно стежити за папкою автозавантаження. Утиліту можна знайти в інтернеті.
6
Для очищення реєстру і виправлення його помилок запустіть CCleaner, виберіть у меню пункт «Реєстр». Усі зазначені в меню пункти залиште без змін, натисніть кнопку «Пошук проблем». Програма перевірить реєстр і виведе інформацію про знайдені помилки. Після цього натисніть кнопку «Виправити». У віконці вберу опцію збереження резервної копії. Після появи чергового вікна натисніть кнопку «Виправити зазначені», всі помилки будуть усунені.