Як на ноутбуці відновити BIOS.

В материнську плату кожного мобільного комп'ютера вбудована власна мікропрограма. Вона відповідає за правильність роботи важливих пристроїв. Після невірного конфігурування BIOS необхідно відновити вихідні параметри даного меню.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Першим ділом спробуйте скинути настройки системної плати, використовуючи програмний метод. Увімкніть мобільний комп'ютер і утримуйте клавішу, необхідну для входу в BIOS. Її значення повинно бути вказано в стартовому вікні.
2
В головному меню інтерфейсу системної плати виділіть пункт Use Default Settings (BIOS Default). Натисніть клавішу Enter. У розгорнулося меню вкажіть пункт Yes. Збережіть скинуті налаштування і перезавантажте мобільний комп'ютер.
3
В деяких випадках установка невірних параметрів призводить до того, що ноутбук перестає завантажуватися. Іноді мобільний комп'ютер може вимикатися через кілька секунд після запуску. Застосуйте механічний скидання параметрів системної плати.
4
Викриття всі потрібні шурупи з корпусу мобільного комп'ютера. Вимкніть ноутбук від мережі змінного струму. Вийміть акумуляторну батарею. Зніміть нижню стінку корпусу. Варто відзначити, що при роботі з певними моделями ноутбуків необхідно спочатку витягти клавіатуру.
5
Вийміть BIOS-батарейку з гнізда. Вона являє собою невеликий шайбообразний елемент живлення. Замкніть коннектори або Піни з написом CMOS. Використовуйте для цього викрутку або будь-який металевий предмет. У рідкісних випадках скидання BIOS проводиться шляхом натискання певної кнопки, що знаходиться на системній платі.
6
Зберіть мобільний комп'ютер. Увімкніть ноутбук і виконайте програмний скидання параметрів BIOS. Якщо ви повністю зіпсували микропрограмму системної плати, виконайте перепрошивання цього елемента.
7
Відвідайте сайт виробника мобільного комп'ютера і скачайте актуальну версію мікропрограми. Вивчіть інструкцію по завантаженню ПО в системну плату. Слідуйте пошаговому керівництву для правильного оновлення прошивки.