Як швидко вимкнути комп'ютер. неправильне виключення комп'ютера.

Неправильне вимикання комп'ютера може призвести до помилок в роботі системи. Користувачеві необхідно навчитися правильно закінчувати роботу ПК. Так як виконати дану операцію можна різними способами, залишається тільки вибрати той варіант дій, який здасться більш швидким і простим.
Інструкція
1
Стандартний спосіб завершення роботи операційної системи і відключення комп'ютера не займає багато часу: натисніть на кнопку «Пуск» або клавішу Windows на панелі завдань і виберіть у меню пункт «Вимкнення». Відкриється нове діалогове вікно. Натисніть в ньому на кнопку «Вимкнення». Комп'ютер завершить свою роботу.
2
Інший спосіб: викличте диспетчер задач, натиснувши на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del, або клікніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть у спадному меню пункт «Диспетчер завдань». Відкриється нове діалогове вікно. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Завершення роботи» і клацніть по підпунктом «Вимкнення». Підтвердіть операцію, комп'ютер буде вимкнений.
3
На деяких клавіатурах передбачені кнопки для вимкнення комп'ютера і переведення його в сплячий режим. Встановіть відповідний драйвер для клавіатури, що поставляється в комплекті з устаткуванням, щоб використовувати цю можливість. Щоб вимкнути комп'ютер, натисніть один раз спеціальну кнопку вимикання на клавіатурі.
4
Використання компонента «Призначені завдання» дозволить вам взагалі не відключати комп'ютер самостійно. Він буде припиняти роботу автоматично у вказаний вами час. Щоб використовувати даний компонент, в меню «Пуск» розгорніть всі програми, в папці «Стандартні» знайдіть підпапку «Службові» і клацніть по пункту «Призначені завдання». У вікні, клікніть по значку «Додати завдання» і, слідуючи вказівкам «Майстра», призначте завдання shutdown.exe.
5
Намагайтеся не використовувати для виключення комп'ютера кнопку Power на передній панелі системного блоку або кнопку On/Off на задній стінці. Ними можна скористатися тільки в екстрених випадках, коли комп'ютер неможливо вимкнути одним з описаних вище способів.