Як швидко вивчити клавіатуру. Як друкувати текст на клавіатурі asus.

Вміння швидко набирати текст на клавіатурі стає все більш важливим для сучасної людини. За службовим обов'язком і по особистих справах щодня доводиться звертатися до електронної пошти і тестовим документа. Навчившись швидко друкувати, ви також зможете ефективніше користуватися інтернет-ресурсами та сервісами обміну миттєвими повідомленнями.
Вам знадобиться
  • клавіатура, програма-тренажер
Інструкція
1
Існує два основних способи розташування пальців на клавіатурі. У першій або традиційній системі пальці правої руки розташовані на клавішах О Л Д Ж, а лівою на Ф И В А (починаючи з вказівних пальців). Для того щоб натискати на інші кнопки, потрібно дотягнутися до них найближчим пальцем, який потім повертається на свою вихідну клавішу. Великий палець використовується для натискання кнопки пробілу. Для введення великої літери затисніть Shift мізинцем лівої чи правої руки.
2
Альтернативний десятипальцевий спосіб набору відрізняється від традиційного розташуванням пальців на клавішах. Пальці лівої руки лежать на клавішах И В А М, а лівою - на Т О Л Д. Таке розташування вважається більш зручним, так як кисті знаходяться в більш розслабленому положенні.
3
Найшвидший і зручний спосіб швидко вивчити клавіатуру - скористатися спеціальною навчальною програмою. Одні з найпопулярніших клавіатурних тренажерів - це «Соло на клавіатурі» і Stamina. У цих програмах ви освоюєте сліпий набір поступово. Вправи побудовані за принципом «від простого до складного».
4
Програма клавіатурного тренажера Stamina пропонує навчання за альтернативним розташуванню пальців на клавіатурі. Програма відрізняється своєю доступністю - її можна завантажити в мережі абсолютно безкоштовно. Крім російської віртуальної розкладки також доступна і латинська. Програма уроків дозволяє вам поступово вчити клавіші для набору слів. Ви можете подивитися на прогрес своїх умінь по днях за допомогою графіка в розділі статистики.
5
«Соло на клавіатурі» дуже популярна навчальна програма, розроблена викладачем факультету журналістики МГУ Володимиром Шахіджаняном. Тренажер підтримує не тільки російську, а й англійську розкладки клавіатури. На сайті також доступні версії для німецької, італійської та інших іноземних мов. Програма не безкоштовна, але ви можете завантажити безкоштовну демо-версію на офіційному сайті.
6
VerseQ - відома програма-тренажер розробника Володимира Кіма. Система вправ істотно відрізняється від інших програм. Користувач починає навчання на с двох клавіш, а відразу з усіх основних. Система обіцяє навчити набирати текст наосліп вже після першої години навчання.
7
Вибравши програму приступайте до занять. Виконуючи перші вправи, важливо натискати на потрібні клавіші «правильними» пальцями. Не намагайтеся починати друкувати відразу з високою швидкістю, на початковому етапі важливо добре запам'ятати розташування пальців. Не забувайте виконувати вправи регулярно.