Як включити вбудовану веб-камеру. Asus-ноутбук з веб-камерою.

  •  Якщо ви набували ноутбук з уже встановленою операційною системою та програмами для роботи, швидше за все в ньому вже є кошти, щоб включити вбудовану веб-камеру. Зайдіть через «Панель управління» в «Диспетчер пристроїв». У переліку встановленого обладнання знайдіть вашу веб-камеру. Зайшовши в властивості, запам'ятайте її модель.
  •  В меню «Пуск» в встановлених програмах пошукайте файли, в назві яких міститься модель вашої веб-камери або англійські слова camera та скорочене cam. Якщо знайти такі програми вдалося, швидше за все, саме вони допоможуть вам включити вбудовану веб-камеру. Спробуйте запустити їх. Залежно від конфігурації та дизайну ноутбука поруч з камерою може загорітися діод, який свідчить про те, що вона включена і працює. При виключенні веб-камери діод згасне одночасно з нею.
  •  Якщо у вашому ноутбуці не знайшлося попередньо встановлених програм, або ви встановлюєте на нього всю систему «з нуля», скористайтеся програмами сторонніх розробників, щоб включити вбудовану веб-камеру. Скачайте і встановіть, наприклад, невелику безкоштовну утиліту Broadcaster StudioPRO. Крім безпосереднього включення вбудованої веб-камери, дана програма допоможе вам захопити і зберегти в файл будь потокове відео, яке відтворюється на екрані або потрапляє в об'єктив камери, а також здійснювати власні відео-трансляції.