Як швидко вивчити комп'ютер.

Комп'ютер приносить в життя безліч додаткових можливостей для бізнесу, знайомств, творчості та самореалізації. Сучасне життя без нього вже складно уявити. Наскільки швидко можна вивчити комп'ютер, залежить тільки від самого користувача.
Інструкція
1
Включаючи комп'ютер кнопкою Power, пам'ятайте, що найголовніше в його освоєнні - це практика і розуміння того, що весь порядок і принцип дій при роботі на ПК заснований на логіці. Бездумне повторення команд, прочитаних в самовчителі, можливо, і допоможе виробити рефлекси, але обдуманий підхід дозволить більш ефективно виконувати різні завдання.
2
Навчіться впевнено користуватися мишею і частіше практикуйтеся в наборі тексту. Клавіатура і миша - основні інструменти для виконання всіх команд на ПК. Ознайомтеся з елементами, що знаходяться на робочому столі і в меню «Пуск». На самому початку можете попросити знайомих видалити з робочого столу зайві ярлики, які можуть заплутати вас.
3
Відкрийте будь-яку папку і вивчіть елементи управління, розташовані в правому верхньому куті вікна. Ознайомтеся з командами, доступними в верхньому рядку меню. Інтерфейс більшості програм схожий, тому на прикладі папки можна скласти уявлення про те, які дії можна виконувати і які елементи налаштовувати в різних додатках.
4
Коли трохи освоїтесь, налаштуйте робочий стіл таким чином, щоб не витрачати час на виконання непотрібних дій: створіть ярлики для швидкого запуску програм і підключення до мережі інтернет. Заодно зміните фон робочого столу і вид значків на власний смак. Зміна дизайну не зашкодить системі, якщо раптом ви зробите щось не так, зате дозволить вам краще зрозуміти, яким чином працювати з різними компонентами.
5
З програм першим ділом освойте текстовий і графічний редактор, а також будь-який інтернет-оглядач. Уважно читайте назви інструментів на панелях і думайте логічно: для того щоб, наприклад, вставити номери сторінок в документ, безглуздо шукати потрібний інструмент в розділі таблиць, змістів або посилань.
6
Не нехтуйте порадами та інструкціями. Для освоєння багатофункціональних і складних програм використовуйте самовчителі і відеоуроки. Обов'язково повторюйте на практиці все те, що бачите або про що читаєте. Враховуючи те, що одне і те ж дію можна виконати кількома способами, випробуйте їх все і постарайтеся відразу визначитися, як вам зручніше працювати. І не переживайте, якщо не виходить відразу все запам'ятати, досвід прийде з часом.