Як в BIOS розбити жорсткий диск. Як розбити жорсткий диск на розділи в bios.

BIOS, або базова система введення-виведення, призначена для надання операційній системі доступу до апаратних ресурсів комп'ютера. В BIOS можна виконати безліч різноманітних налаштувань, але коштів для розбиття диска в ньому немає. Для того, щоб розбити вінчестер на декілька розділів, слід скористатися можливостями ОС або спеціальними утилітами.
Інструкція
1
Розбити диск на декілька розділів можна за допомогою спеціальних програм або силами самої ОС - дана можливість присутня в Windows 7. Щоб розбити диск штатної утилітою Windows, клікніть правою кнопкою мишки на значку «Мій комп'ютер» і виберіть в контекстному меню пункт «Управління».
2
У вікні "Керування комп'ютером" знайдіть і відкрийте розділ «Управління диска мі». Ви побачите розділи диска , включаючи приховані - якщо вони є на вашому комп'ютері. Приховані розділи не чіпайте, ваше завдання полягає в розбитті диска С на два або більше розділів.
3
Клацніть правою кнопкою мишки на диску С і виберіть в контекстному меню пункт «Стиснути том ...» Спливе віконце запиту місця під стиск, почекайте, поки місце буде знайдено. З'явиться нове віконце, за замовчуванням зазначені в ньому параметри відповідають разбиению диска приблизно навпіл. Рядок «обсяг для стискання» показує розмір нового диска . Якщо він вас не влаштовує, просто змініть його. Потім натисніть кнопку «Стиснути».
4
Після виконання процедури стиснення на диску з'явиться нерасподілений простір. Клікніть його правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню «Створити простий том». Запуститься майстер створення томи, натисніть «Далі». У вікні вказівки розміру тому нічого не чіпайте, знову натисніть «Далі». В наступному вікні виберіть букву для тома - наприклад, D і знову натисніть «Далі». Потім відзначте опцію форматування нового тому в системі NTFS, поставте галочку на рядку «Швидке форматування». Після форматування новий диск готовий до роботи.
5
В тому випадку, якщо вам треба розбити диск на новому комп'ютері без встановленої ОС, скористайтеся яку запускає з завантажувального компакт- диска утилітою Acronis Disk Director. Дана програма має дуже великими можливостями по роботі з диска ми, її можна використовувати не тільки для їх розбиття, але і для відновлення втрачених після різних збоїв розділів.
6
При запуску програми виберіть варіант «Ручна», це дасть вам повний набір можливостей по роботі з диска ми. Сам процес розбиття дуже простий, але вчіть, що програма не виконує відразу всі дії, а лише записує їх в пам'ять. Щоб реалізувати зміни, натисніть в меню програми пункт «Виконати» або клікніть значок у вигляді стартового прапорця.