Як ввести з клавіатури натуральне число і цифру.

Будь-яке натуральне число можна записати за допомогою десяти арабських цифр: 1,2,3,4,5,6,7,8,9 і 0. Найменшим натуральним число м вважається одиниця, найбільшого числа не існує. Будь-яку цифру або число можна набрати на клавіатурі.
Інструкція
1
Для набору чисел і цифр на клавіатурі передбачено два блоки клавіш. Кожен з них починається з клавіші 1 (один) і закінчується клавішею 0 (нуль). Перший з цифрових блоків розташовується по горизонталі над буквеним блоком, другий - спеціально винесено в праву частину клавіатури . Щоб ввести натуральне число за допомогою горизонтально розміщеного блоку, переконайтеся, що ви перебуваєте в звичайному режимі набору: чи не натиснута клавіша Shift, Alt або інші допоміжні клавіші.
2
Залежно від обраної розкладки, використання допоміжних клавіш може призвести до того, що замість натурального числа ви введете знак пунктуації або спеціальний символ. У тому випадку, якщо жоден з режимів не включений, обраний вами мову введення тексту (російська або англійська) значення не має. Натисніть один раз на клавішу з потрібною вам цифрою - вона відобразиться в тому документі, в якому йде робота (текстовому, графічному і так далі).
3
Для використання цифрового блоку в правій частині клавіатури переконайтеся, що ви включили відповідний режим введення. Активується він клавішею Num Lock, яка також знаходиться в правій частині клавіатури . З неї може починатися цифровий блок, або ж вона може бути винесена на верхній ряд клавіш. Один раз натисніть позначену клавішу. У правому верхньому куті клавіатури загориться світловий індикатор, який підтверджує, що блок готовий для введення цифр. Введіть потрібну вам цифру або число , натиснувши один раз на відповідну клавішу. Повторне натискання клавіші Num Lock відключає вибраний режим.
4
В операційній системі Windows і в ряді програм є віртуальна клавіатура. Вона часто використовується для введення логінів і паролів, які при роботі з простою клавіатурою можуть відстежити зловмисники, і у випадках, коли у користувача якимось чином обмежені можливості. Щоб активувати її, знайдіть відповідний пункт в меню програми, а в Windows - розгорніть всі програми в меню «Пуск», у папці «Стандартні» виберіть підпапку «Спеціальні можливості» і клацніть по пункту «Екранна клавіатура». Вводити цифри і числа на такій клавіатурі слід мишею.