Як повернути час назад на комп'ютері. Як повернути налаштування кампютер тому.

В операційній системі Windows передбачені календар і годинник. Програми, встановлені на комп'ютері , орієнтуються на системне час. Щоб повернути час назад, необхідно скористатися компонентом «Дата і час».
Інструкція
1
Компонент «Дата і час» за замовчуванням відображається в області сповіщень на панелі завдань - електронні годинники в правому нижньому кутку екрана. Якщо ви не бачите ці години, налаштуйте їх відображення. Для цього клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші. У випадаючому меню клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Властивості».
2
Альтернативний спосіб: натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск», відкрийте «Панель управління». Клацніть по значку «Панель задач і меню« Пуск »в категорії« Оформлення і теми ». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Панель завдань» і встановіть маркер напроти поля «Відображати годинник» в групі «Область повідомлень». Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей.
3
Коли годинник з'являться на панелі завдань, підведіть до них курсор і клацніть двічі лівою кнопкою миші. Відкриється компонент «Дата і час». Його також можна викликати і через «Панель управління». Для цього клікніть лівою кнопкою миші по значку «Дата і час» у категорії «Дата, час, мова і регіональні стандарти».
4
У діалоговому вікні зробіть активної вкладку «Дата і час». Використовуйте групу «Час» для того, щоб перевести годинник назад. Під аналоговим годинником розміщено поле з годинником в електронному вигляді: за допомогою миші виділіть фрагмент з годинником, хвилинами або секундами і введіть потрібні вам значення. Або ж скористайтеся кнопками у вигляді стрілок, розташованими правіше від поля з годинником.
5
За необхідності відредагуйте дані в групі «Дата», встановивши потрібний рік, місяць і число. Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно «Властивості: Дата та час». Можете перевірити себе: створіть будь-який файл і відкрийте його властивості. В полі «Створено» на вкладці «Загальні» має бути час, що відповідає заданим вами налаштувань.