Як відеокарту налаштувати на максимум. Як налаштувати максимально amd відеокарту.

Характеристики більшості бюджетних відеоадаптерів сильно занижені. Це означає, що при правильному налаштуванні цих пристроїв можна домогтися більшої продуктивності під час роботи з певними додатками.
Вам знадобиться
  • - RivaTuner;
  • - AMD Control Center;
  • - nVidia Conrtol Panel.
Інструкція
1
Перед розгоном відеокарти переконайтеся в тому, що на пристрої встановлено якісне охолодження. Різка зміна характеристик обладнання призведе до стрибка температури. Очистіть кулер відеоадаптера від пилу і уточніть температурні показники за допомогою програми AIDA.
2
Вимкніть непотрібні функції відеокарти. Відразу варто відзначити, що дані маніпуляції можуть привести до зниження якості зображення. Відкрийте програму «Панель управління nVidia» або AMD Control Center. Перейдіть в меню налаштувань параметрів 3D-додатків.
3
Зніміть галочки з тих функцій, які не використовують більшість програм. Обов'язково відключіть наступні параметри: анізотропна фільтрація, згладжування і вертикальна синхронізація. Останній параметр можна не відключати за умови, що використовуваний монітор підтримує роботу з частотою 90-100 Герц.
4
По можливості встановіть інші параметри в режим «Максимальна продуктивність». Збережіть налаштування. Завантажте та встановіть програму Riva Tuner.
5
Після запуску програми натисніть кнопку «Налаштувати» і перейдіть в меню «Параметри драйвера». Активуйте зміна налаштувань на рівні драйвера, клікнувши по відповідному пункту. Обов'язково вкажіть 3D-режим роботи відеокарти.
6
Тепер вам необхідно змінити положення повзунків для частот ядра і пам'яті. Не поспішайте відразу різко збільшувати параметри відеокарти. Для початку підійміть частоти на 20-30 МГц.
7
Натисніть кнопку «Застосувати». Запустіть програму перевірки стабільності відеоадаптера. Краще всього використовувати утиліту 3D Mark. Врахуйте, що на кожен тест буде відведено 12-15 хвилин.
8
Після знаходження межі можливостей відеоадаптера понізьте обидві частоти на 30-50 МГц. Натисніть кнопку «Застосувати». Поставте прапорець біля параметра «Завантажувати налаштування з Windows». Перезавантажте комп'ютер.