Як включити wi-fi на ноутбуці Toshiba. Як включити wifi на ноутбуці asus де знаходиться спеціальна кнопка.

Основна частина мобільних комп'ютерів наділена вбудованими Wi-Fi модулями. Це дозволяє підключати пристрої до бездротових точок доступу, не маючи додатковим обладнанням.
Вам знадобиться
  • драйвери до адаптера Wi-Fi.
Інструкція
1
Увімкніть ноутбук фірми Toshiba і почекайте, поки пристрій повністю завантажиться. Активуйте роботу Wi-Fi адаптера. Для цього натисніть клавіші Fn і F8. При роботі з певними моделями ноутбуків необхідно натиснути іншу комбінацію. Кнопка, що активує роботу адаптера, позначена спеціальним символом.
2
Якщо ви не змогли швидко включити Wi-Fi модуль, скористайтеся другим варіантом. Відкрийте меню «Пуск», клікнувши по іконці на робочому столі. Перейдіть до властивостей пункту «Комп'ютер». У розгорнулося вікні виберіть меню «Диспетчер пристроїв».
3
Відкрийте підменю «Мережеві адаптери». Правою кнопкою миші клацніть по іконці Wi-Fi модуля. Виберіть пункт «Властивості». Запишіть модель пристрою. Відкрийте вкладку «Драйвер» і виберіть пункт «Включити».
4
Відвідайте сайт www.toshiba.ru. Введіть назву моделі вашого мобільного комп'ютера в полі «Пошук». Після переходу до наступної сторінки скачайте запропоноване програмне забезпечення, необхідне для роботи Wi-Fi адаптера.
5
Виконайте оновлення драйверів для пристрою бездротового з'єднання. Використовуйте для цього меню «Диспетчер пристроїв». Перезавантажте мобільний комп'ютер після активації адаптера.
6
Спробуйте підключитися до доступної бездротової точки доступу в автоматичному режимі. Для цього клікніть по іконці мереж, яка відображається в системному треї. Виберіть відповідну бездротову мережу. Натисніть кнопку «Підключення».
7
Після виконання з'єднання з маршрутизатором з'явиться вікно введення пароля. Заповніть запропоноване поле і натисніть кнопку Ok. Якщо після підключення до пристрою ваш ноутбук не отримав доступ в інтернет, перевірте налаштування Wi-Fi модуля.
8
Відкрийте список мережевих з'єднань і перейдіть до властивостей бездротового адаптера. У параметрах протоколу TCP/IP скиньте всі показники, вибравши пункт «Автоматично отримати IP-адресу».