Як включити динаміки на комп'ютері. по мережі включити колонки.

Найчастіше комп'ютери купують з комплектом акустики і вже встановленою операційною системою. Це дозволяє провести швидку настройку колонок, підключених до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - колонки.
Інструкція
1
Перш за все, для отримання звуку, який повинен доноситися з динаміків, необхідно підключити все устаткування. Наприклад, аудіокарту до материнської плати (за умови, що вона дискретна), а також з'єднувальні дроти від самих колонок до корпусу системного блоку. Крім установки зовнішніх пристроїв також не варто забувати про програмне забезпечення, тобто про драйвери.
2
Дискретну звукову карту встановити досить просто: відкрийте бічну кришку системного блоку, зробіть монтування плати і поверніть кришку в початкове положення. Потім підключіть з'єднувальний шнур від колонок до самої платі. Орієнтуйтеся на зелений колір штекера і роз'єму для підключення.
3
Тепер потрібно включити комп'ютер. Підключіть його до мережі і натисніть кнопку Power на передній панелі системного блоку. Після завантаження операційної системи в треї з'явиться іконка з спливаючим сполученням «Виявлено новий пристрій». На протязі декількох хвилин стандартний установник постарається знайти драйвер для нового пристрою.
4
Часто буває так, що потрібного драйвера для дискретної карти не знаходиться, тому рекомендується використовувати оригінальний диск, який йшов в комплекті. Також можна спробувати здійснити пошук драйверів в мережі інтернет (на офіційному сайті виробника). Після установки цього програмного забезпечення, швидше за все, в треї з'явиться повідомлення про необхідність перезавантажити комп'ютер.
5
Перевірте працездатність акустичної системи. Натисніть кнопку живлення на корпусі однієї з колонок або сабвуфера, виставте регулятор гучності в середнє положення. На комп'ютері необхідно запустити будь аудіоплеєр і відтворити композицію. Якщо звук тепер чутно, настройка пройшла успішно. На колонках виставте потрібну гучність і баланс між лівим і правим динаміками.
Динамік є кінцевим пристроєм відтворення звуку. Він характеризується чутливістю, внутрішнім опором і звуковий віддачею. До трансформаторним і безтрансформаторним підсилювачам динаміки підключаються по-різному. Спільним є те, що його потрібно узгодити з вихідним опором і потужністю підсилювача.
Вам знадобиться
  • - динамік;
  • - підсилювач;
  • - омметр;
  • - дроти;
  • - паяльник;
  • - пассатижи;
  • - викрутка;
  • - припой і каніфоль.
Інструкція
1
Вихідний опір і потужність вихідного каскаду транзисторного або бестрансформаторного підсилювача повинні бути відомі за паспортними або розрахунковими даними. В цьому випадку вам знадобиться тільки підібрати динамік з відповідною потужністю та з відповідним внутрішнім опором. Якщо ж опір динаміка в його маркуванні не вказано, заміряйте його з помошью омметра.
2
З'єднайте динамік з вихідним каскадом підсилювача допомогою штатного роз'єму або спаяти. У будь-якому з цих випадків для з'єднання пристроїв не обов'язково застосовувати екранований провід. Однак розтин його повинно забезпечувати необхідну силу струму. Чим могутніше пристрою, тим провід повинен бути товщі. Зазвичай застосовують багатожильний провід, а іноді і спеціальний, званий акустичним кабелем.
3
Якщо крайовий каскад підсилювача виконаний по трансформаторній схемі, то основні принципи узгодження по опору і потужності точно такі ж. Але в цьому випадку ви можете виміряти вихідний опір підсилювача, тобто вихідний обмотки трансформатора, за допомогою авометра. Це корисно, коли ви маєте справу з незнайомою вам підсилювачем.
4
При підключенні динаміка до трансформаторного підсилювача (наприклад, лампового) з динаміка може з'явитися потужний гуде звук. В цьому випадку поміняйте місцями з'єднувальні дроти або на трансформаторі, або на динаміці.
5
Часто доводиться підключати до одного вихідного каскаду підсилювача два і більше динаміків. Не забувайте, що динаміки можна з'єднувати один з одним як паралельно, так і по отже. При цьому врахуйте, що при послідовному з'єднанні підсумовуються внутрішні опору динаміків, а при паралельному - зворотні їм величини. Тобто 2 динаміка по 4 Ома при послідовному з'єднанні можуть бути підключені до підсилювача, що має вихідний опір 8 Ом. При паралельному з'єднанні таких же динаміків опір підсилювача може складати 2 Ома.
6
Сфазіруйте динаміки. Після того, як ви підключите їх в загальний ланцюг, з'єднайте висновки цього ланцюга, наприклад, з гальванічним елементом. Дифузори всіх динаміків повинні одночасно або втягуватися, або виштовхувати їх магнітними системами. Якщо це не так, то у частині пристроїв зміните полярність включення.
Корисна порада
Всі роботи по вимірах і пайку проводите при вимкненому живленні підсилювача. При цьому лампового підсилювача необхідно дати «охолонути» 10-15 хвилин. При роботі з бестрансформаторниі підсилювачами уникайте короткого замикання вихідних ланцюгів якої роботи їх на холостому ходу. І те, і інше може привести до миттєвого виходу з ладу вихідного каскаду. Трансформаторні підсилювачі дозволяють в деяких межах варіювати опору динаміків. Але зловживати цим не слід.