Як включити віддалений доступ до комп'ютера.

Використання функції віддаленого доступу до комп'ютера допоможе керувати вашим персональним ПК практично з будь-якої точки планети. Операційні системи Windows володіють власним механізмом настройки підключення віддаленого користувача.
Вам знадобиться
  • - операційна система Windows XP і більш нова;
  • - обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Для початку активуйте потрібні параметри операційної системи на тому комп'ютері, до якого потрібно з'єднатися. В Windows XP для цього відкрийте меню «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер». Виберіть пункт «Властивості». Всі описані операції необхідно виконувати з використанням облікового запису адміністратора.
2
Відкрийте вкладку «Віддалене використання». Активуйте функцію «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера». Для цього встановіть галочку поруч з однойменною пунктом.
3
Тепер створіть список акаунтів, за допомогою яких віддалені користувачі зможуть отримати доступ до даного комп'ютера. Натисніть кнопку «Вибрати користувачів». Перейдіть до пункту «Додати».
4
Введіть імена облікових записів, які зможуть використовувати віддалений доступ до комп'ютера. Пам'ятайте про те, що дані облікові записи мають бути присутні в використовуваної операційній системі. Створіть нові акаунти, якщо вони відсутні.
5
Для настройки підключення до комп'ютера в Windows Seven використовуйте пункт «Віддалений доступ», розташований в меню «Система». Доступ до нього можна отримати через панель управління.
6
Виконайте підключення до вашого комп'ютера. В Windows XP відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до списку утиліт, розташованих в каталозі «Стандартні». Клікніть по іконці з заголовком «Підключення до віддаленого робочого столу».
7
Вкажіть IP-адресу потрібного комп'ютера. Якщо ваш ПК отримує доступ в інтернет через VPN-з'єднання, введіть зовнішній IP-адресу. Натисніть кнопку «Підключення». Дочекайтеся появи меню введення імені користувача і пароля. Заповніть доступні форми і натисніть кнопку «Далі».
8
При роботі з системою Windows Seven ви можете заздалегідь надіслати запрошення конкретному користувачеві. Використовуйте цю функцію, якщо хочете підключитися до вашого ПК без використання наявного облікового запису.
Напевно кожен, кому хоч раз доводилося їхати через все місто лише для того щоб натиснути на комп'ютері кілька клавіш (для того щоб допомогти недосвідченому користувачу або запустити тривалий процес) думав про те, як зручно було б налаштувати віддалений доступ - можливість управляти комп'ютером через інтернет так, як ніби він знаходиться поруч.

На щастя, зробити це нескладно, як за допомогою різноманітних спеціалізованих програм (наприклад, популярний RAdmin), так і за допомогою вбудованих засобів Windows, що з'явилися в настільних версіях починаючи з XP.Рассмотрім настройку віддаленого робочого стола по кроках

  1. Насамперед віддалений робочий стіл необхідно включити, так як за замовчуванням ця функція вимкнена в цілях забезпечення безпеки. Для цього необхідно увійти в систему з правами адміністратора.
  2. Клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і в контекстному меню виберіть "Властивості". В Windows XP необхідно перейти на закладку «Віддалене використання», а в Windows 7 - натиснути посилання «Налаштування віддаленого доступу» в лівій частині вікна.
  3. Виберіть опцію «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера».
  4. Доступ до віддаленого робочого столу можуть отримати лише ті користувачі, які отримали дозвіл на це. Для того щоб надати користувачеві дозвіл підключатися до віддаленого робочого столу, необхідно натиснути кнопку «Вибрати користувачів» в тому ж вікні настройки. Відкриється список користувачів, яким дозволений доступ, спочатку в ньому не буде записів. Натисніть «Додати», після чого відкриється вікно, в якому можна вибрати або ввести імена користувачів віддаленого робочого стола.
  5. Залишилося налаштувати віддалений доступ на комп'ютері, з якого буде здійснюватися з'єднання з віддаленим робочим столом. Клієнт для підключення до віддаленого робочого столу в версіях, починаючи з Windows XP, встановлений за замовчуванням. Запустити його можна з меню Пуск - Програми - Стандартні - Підключення до віддаленого робочого столу. Введіть IP-адресу віддаленого комп'ютера, до якого потрібно здійснити підключення, натисніть «Підключити» і введіть ім'я та пароль користувача, якому дозволено доступ до віддаленого робочого столу.

У разі якщо підключення не відбувається, переконайтеся, що брандмауер не блокує порт TCP 3389.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YgRJ0QI9GeE