Як вставити флешку. Як вставити флешку в комп'ютер.

Всім з нас з різних причин необхідно переносити і зберігати інформацію. Останнім часом самим універсальним, ємним і компактним засобом зберігання інформації стали Flash накопичувачі. Іноді виникають питання по тому, як підключити накопичувач до комп'ютера.
Інструкція
1
У різні часи стандарти Flash-носіїв були різноманітними, з плином часу вони змінювалися, з кожним новим стандартом приходить більш висока швидкість передачі даних з носія і на носій, підвищується надійність зберігання даних.
2
Основними стандартами Flash носіїв стали: 1. USB 1.0/1.1, одні їх найперших стандартів за якими працювали носії, відображають невисоку швидкість копіювання. Даний стандарт повністю сумісний з усіма подальшими стандартами носіїв і може бути підключений до портів наступних стандартов.2. USB 2.0 більш сучасний стандарт, характеризується більш швидкою швидкістю копіювання даних і більшою надійністю їх зберігання. Даний стандарт сумісний з усіма попередніми стандартами, але при підключенні до більш старому порту працюватиме медленнее.3. USB 3.0 найостанніший із стандартів, відрізняється високою швидкістю копіювання, високою надійністю зберігання даних, використовується практично у всіх сучасних материнських платах.
3
Розглянувши всі стандарти приступимо до розгляду того, як підключити носій до, безпосередньо, комп'ютеру. Як було зазначено раніше всі ці стандарти і порти сумісні і для підключення вам необхідно безпосередньо устрою підключення і порт USB. Зазвичай, порти знаходяться на лицьовій панелі комп'ютера, але так само вони продубльовані на задній панелі комп'ютера, для підключення просто вставляємо пристрій в порт.Обично ініціалізація відбувається швидко але можливо деяка затримка при підключенні пристроїв різних стандартів до портів різних стандартів.
4
Отже, підключивши пристрій ви повинні побачити миготливий індикатор на Flash носії якщо такий передбачений. Якщо ж при підключенні до одного порту носій нерозпізнаються, то слід перевірити його на завідомо робочому порте, якщо ж і на ньому працездатність не підтвердилася, то скоріше за все що носій вийшов з ладу остаточно.