Як відновити віддалений розділ диска.

Під час конфігурування жорсткого диска нерідко виникають проблеми, пов'язані з випадковим видаленням важливого розділу. В таких випадках необхідно використовувати правильний алгоритм, що дозволяє зберегти важливі файли.
Вам знадобиться
  • Arconis Disk Director.
Інструкція
1
Не намагайтеся створювати нові локальні диски на місці вилучених розділів. Дана процедура призведе до перезапису секторів жорсткого диска і втрати важливої інформації. Скачайте і встановіть програму Acronis Disk Director або Partition Manager.
2
Запустіть утиліту ASD. Активуйте ручний режим роботи програми. Для цього виберіть відповідний пункт в меню «Вид». Знайдіть графічне зображення вільного місця на жорсткому диску. Клікніть по ньому правою кнопкою миші.
3
У розгорнулося вікні виберіть пункт «Відновлення», розташований в меню «Додатково». Знову включите ручний режим продовження роботи утиліти. Натисніть кнопку «Далі» для переходу в нове меню.
4
Активуйте глибокий тип пошуку. Швидше за все, недавно видалені розділи будуть знайдені в будь-якому режимі, але краще не ризикувати. Через деякий час в списку «Доступні диски» з'являтимуться назви раніше існуючих розділів. Виділіть потрібний том і натисніть кнопку «Далі».
5
Дочекайтеся повернення в головне меню програми. Переконайтеся в тому, що обраний тому відображається у списку доступних локальних дисків. Натисніть кнопку «Виконати», розташовану в підменю «Операції».
6
Натисніть кнопку «Приступити», попередньо перевіривши правильність заданих параметрів. Всі процедури будуть виконані без перезавантаження комп'ютера. Перевірте доступність розділу після завершення роботи програми Acronis Disk Director.
7
Якщо ви видалили той розділ жорсткого диска , на якому була встановлена операційна система, виконайте описаний алгоритм, підключивши вінчестер до іншого комп'ютера. Після відновлення розділу запустите функцію «Відновлення системи». Це дозволить виправити помилки, пов'язані з псуванням деяких файлів.