Як відновити ярлик "Мій комп'ютер". Як вивести на екран ярлик мій комп'ютер.

Під час установки на ПК операційної системи ярлик «Мій комп'ютер» автоматично створюється на робочому столі. Також він присутній в меню «Пуск». Якщо ви випадково видалили значок «Мій комп'ютер», його можна відновити, задавши правильні настройки.
Інструкція
1
Відкрийте компонент «Екран». Зробити це можна кількома способами. Через клавішу Windows або кнопку «Пуск» відкрийте меню та виберіть «Панель управління». Знайдіть в категорії «Оформлення і теми» значок «Екран», якшо по ньому лівою кнопкою миші.
2
Інший спосіб більш швидкий: клікніть правою кнопкою миші по робочому столу в будь-якому вільному від файлів і папок місці. В контекстному меню виберіть останній пункт - «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран».
3
Зробіть активної вкладку «Робочий стіл» та натисніть у нижній частині вікна кнопку «Налаштування робочого столу». В додатково вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і відзначте маркером поле «Мій комп'ютер" в групі "Значки робочого столу». Збережіть нові налаштування - ярлик «Мій комп'ютер» буде відновлений на робочому столі.
4
Щоб повернути значок «Мій комп'ютер» в меню «Пуск», викличте другий компонент - «Панель завдань і меню« Пуск ». Для цього також можна вибрати один із способів. Через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління» і виберіть у категорії «Оформлення і теми» пункт «Властивості панелі завдань і меню« Пуск ».
5
Альтернативний варіант: клікніть правою кнопкою миші по панелі задач в будь-якому вільному від значків місці і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Відкриється нове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Меню« Пуск ». Натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти пункту «Меню« Пуск ».
6
Відкриється ще одне вікно «Налаштування меню« Пуск », зробіть активною в ньому вкладку« Додатково ». В групі «Елементи меню« Пуск »опустіться вниз за списком, поки не знайдете пункт« Мій комп'ютер ».
7
Встановіть маркер в одному з відповідних вам полів: «Відображати як меню» або «Відображати як посилання». Натисніть кнопку ОК, додаткове вікно закриється автоматично. Застосуйте нові налаштування в вікні властивостей і закрийте його кнопкою ОК або значком [x].
Будь значок інтерфейсу операційної системи можна змінити. Якщо стиль оформлення операційної системи здається вам занадто нудним, можна поекспериментувати і створити щось нове. Приміром, змінивши стандартний значок «Мій комп'ютер» на більш цікавий і незвичайний, можна оновити інтерфейс операційної системи, створити щось більш нестандартне, під свій стиль.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма TuneUp
Інструкція
1
Системні значки будь операційної системи не можна змінювати стандартним способом. Для цього вам доведеться скористатися спеціальними програмами. Однією з таких програм є TuneUp. Скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. За допомогою цієї програми ви отримаєте додатковий можливості візуалізації інтерфейсу операційної системи.
2
Запустіть TuneUp. Врахуйте, перший раз програма буде запускатися довше, ніж зазвичай. Це пов'язано з тим, що після першого запуску вона просканує стан операційної системи. Після сканування натисніть ОК і програма оптимізує всі настройки Windows. Після цього ви потрапите в основне меню програми, в якому вам слід вивчити її інтерфейс. Основне меню програми знаходиться зверху і представлено всього шістьма компонентами. З цих компонентів виберіть «Налаштування Windows». У вікні зверніть увагу на рядок «Змінити зовнішність Windows»
3
Знизу під цим рядком знаходяться компоненти, за допомогою яких можна змінити інтерфейс операційної системи. Виберіть компонент "Персоналізація Windows». Відкриється вікно з додатковими параметрами. Зверніть увагу на рядок «Виберіть задачу». Під цим рядком знаходиться додаткова панель інструментів. На цій панелі виберіть «Змінити значки і назви для системних елементів».
4
Посередині вікна з'явиться список значків системних елементів. Виберіть «Комп'ютер». Праворуч у вікні знаходиться список команд, які можна задіяти до обраному значку. Виберіть команду «Замінити значок ». З'явиться вікно зі значками, які можна поставити замість стандартного. Як правило, всі значки з загального набору Windows. Якщо у вас є свій цікаві значки, натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до них. При бажанні можете скачати додаткові іконки «Мій комп'ютер" з інтернету.