Як вибрати миша для комп'ютера.

Комп'ютерна миша - основний маніпулятор, використовуваний людиною під час роботи з персональним комп'ютером. Вибору цього пристрою необхідно приділити максимум уваги. Це дозволить зробити вашу роботу з ПК комфортною і зручною.
Інструкція
1
Почніть з визначення інтерфейсу комп'ютерної миші, через який цей пристрій буде підключатися до комп'ютера або ноутбука. Найчастіше можна зустріти стандартний порт USB, але деякі маніпулятори досі наділяють каналом PS/2. Даний тип не підходить для роботи з мобільним комп'ютером.
2
Тепер виберіть тип сенсора мишки. Якщо ви хочете, щоб пристрій працював на практично будь-якій поверхні, включаючи скляну, придбайте миша з лазерним датчиком. Для всіх інших випадків відмінно підійдуть маніпулятори з оптичним сенсором.
3
Приділіть особливу увагу будові корпусу і вазі мишки. Переконайтеся в тому, що пристрій буде зручно лежати в долоні. У даному випадку багато залежить від типу захоплення маніпулятора. Мишка не повинна бути занадто важкою. Переконайтеся в тому, що пристрій легко ковзає по поверхні (килимку або стільниці).
4
Провід маніпулятора не повинен бути занадто товстим і грубим. Це особливо актуально при використанні мишки спільно з мобільним комп'ютером. Придбайте пристрій зі згортається шнуром. Це дозволить вам легко переносити маніпулятор, а зайві елементи не заважатимуть роботі.
5
При виборі мишки для ноутбука слід звернути увагу на бездротові пристрої. В даному випадку краще зробити акцент на маніпулятори, які працюють з каналом Bluetooth. Дана технологія дозволяє підключати мишку до деяких пристроїв без використання зовнішніх адаптерів.
6
Якщо ви вирішили придбати бездротової маніпулятор, уточніть тип акумуляторних батарей, які використовуються для забезпечення роботи пристрою. Якщо мишка підтримує АКБ з великою ємністю, вам не доведеться постійно витягувати і замінювати елементи живлення. Крім того, існують мишки зі спеціальною док-станцією. Наявність цього доповнення дозволяє заряджати АКБ, не виймаючи їх з корпусу.