Як вибрати настільний комп'ютер.

Вибираючи настільний комп'ютер , важливо звернути увагу на великий набір параметрів. Сучасні ПК сильно розрізняються не тільки внутрішніми елементами. Вони мають різні габарити і можуть включати в себе найрізноманітніші пристрої.
Інструкція
1
Спочатку уточніть тип настільного комп'ютер а, який підійде вам найкраще. Існує кілька основних видів ПК: класичні комплекти, моноблоки і неттопи. У першому випадку мова йде про зазвичай поєднанні великого системного блоку і монітора.
2
Моноблоки представляють собою гібрид системного блоку і монітора. Якщо ви вибираєте настільний комп'ютер для офісу - придбайте вказаний тип. Основні його недоліки: відсутність додаткових відеовиходів і складність заміни комплектуючих.
3
Ідеальне рішення для домашнього комп'ютер а, який не буде використовуватися для ігор, - неттоп. Цей пристрій є зменшеним аналогом системного блоку. Придбайте такий комп'ютер , якщо для вас важлива економія робочого місця.
4
Зупиніть свій вибір на класичному комп'ютер е, якщо ви хочете використовувати весь набір функцій сучасних ПК. Природно, важливо не тільки визначити тип пристрою, але і як слід поставитися до вивчення його характеристик.
5
Оберіть материнську плату і центральний процесор, відповідний до неї. Для роботи з офісними програмами можна використовувати процесор на сокеті FM1 з інтегрованим відеочіпом.
6
Ще одна перевага системних плат з порівняно новими портами - можливість у майбутньому поліпшити продуктивність комп'ютер а. Врахуйте це при виборі зазначених елементів.
7
Уточніть обсяг оперативної пам'яті. Він не повинен бути нижче 3 Гбайт. Цього цілком достатньо навіть для запуску потужних додатків та ігор. Приділіть увагу частоті шини ОЗУ. Для плат типу DDR3 вона не повинна бути нижче 1033 МГц.
8
З'ясуйте характеристики встановленої відеокарти: обсяг пам'яті і частоту шини. Для бюджетної моделі відеоадаптера ці показники не повинні бути нижче 1 Гб і 128 біт, відповідно. Якщо ви плануєте запускати сучасні ігри, збільште обидва показники в два рази.
9
Не забудьте підібрати відповідний монітор. Він повинен відповідати використовуваної відеокарти. Краще всього придбати широкоформатний дисплей з діагоналлю 21-25 дюймів. Природно, дозвіл матриці не повинно бути нижче 1366х768 пікселів.