Як вибрати знімний жорсткий диск.

Для перенесення і довгострокового зберігання важливої інформації рекомендують використовувати зовнішні накопичувачі. Якщо ви постійно працюєте з великим обсягом даних, придбайте поки не звичну флеш-карту, а виносної жорсткий диск .
Інструкція
1
Почніть з визначення відповідного форм-фактора жорсткого диск а. Стандартні моделі володіють шириною 3,5 або 2,5 дюйма. Виносні жорсткі диск та першої категорії вельми громіздкі і важкі. Іноді подібні пристрої вимагають підключення до мережі змінного струму. Дана особливість не дозволяє використовувати їх спільно з мобільними ПК поза приміщеннями.
2
Зверніть увагу на обсяг пам'яті жорсткого диск а. Пристрої з форм-фактором 3,5 дюйма, як правило, дозволяють записувати більше інформації, ніж їх зменшені аналоги. Якщо для вас важлива ця характеристика, виберіть 3,5-дюймовий вінчестер.
3
Не забудьте уточнити ще одну важливу особливість - швидкість обробки даних. Врахуйте не тільки безпосередню швидкість запису на диск , але і пропускну здатність каналу обміну інформацією між вінчестером і ПК. Високу швидкість передачі даних забезпечують інтерфейси USB 3.0 і eSATA.
4
З'ясуйте наявність роз'ємів, необхідних для з'єднання з іншими пристроями. У більшості випадків використовується порт USB. З його допомогою ви зможете підключити вінчестер не тільки до комп'ютера, але і до телевізора, акустичній системі і так далі.
5
Вивчіть зовнішній вигляд жорсткого диск а. З'ясуйте, з якого матеріалу виготовлений його корпус. Нерідко можна зустріти вінчестери з металевою оболонкою. Такий корпус непогано захищає диск від зовнішнього впливу.
6
Пам'ятайте про те, що певні моделі знімних вінчестерів вимагають активного з'єднання відразу двох USB-каналів. Зазвичай через один з них передається інформація, а через інший - харчування. Якщо ви плануєте використовувати вінчестер з мобільним комп'ютером, відмовтеся від покупки жорсткого диск а з вказаною особливістю. По-перше, ви не завжди зможете підключити додаткові периферійні пристрої. А по-друге, подібні вінчестери активно витрачають заряд акумулятора.
Сумний жорсткий диск досить зручний в плані роботи користувача з ПК. Записавши певну інформацію на пристрій з одного комп'ютера, ви зможете скористатися їй на іншому, просто підключивши до нього цей же диск .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Вибираючи знімний жорсткий диск для комп'ютера, вам слід визначитися з метою його подальшої експлуатації. Умовно подібні пристрої можна розділити на дві категорії: для розваг і для роботи. Розглянемо варіанти вибору зовнішнього жорсткого диск а для обох випадків.
2
Вибір знімного диск а для роботи. Користувачі ПК, які більшою мірою експлуатують комп'ютер як робочий інструмент, зазвичай зберігають на жорсткому диск е потрібні для них робочі дані. Для подібних цілей оптимально підійде пристрій з об'ємом пам'яті 56-512 Гб. Такий розкид в обсязі обумовлюється тим, що хтось може працювати тільки з текстовими документами (в таких випадках буде достатньо диск а на 56 Гб), а хтось працює з графічними елементами (для таких користувачів краще запастися додатковим обсягом пам'яті).
3
Вибір знімного диск а для розваг. Для тих, хто використовує комп'ютер в розважальних цілях, оптимальним варіантом стане жорсткий диск з об'ємом пам'яті понад 512 гігабайт. На таких пристроях можна не тільки зберігати об'ємну бібліотеку аудіо та відео файлів, але і записувати безліч ігор. При виборі пристрою зверніть увагу на його максимальну швидкість обробки інформації в секунду - чим більшим буде даний показник, тим комфортніше буде робота з комп'ютером.