Як вибрати хороший жорсткий диск.

Основним місце зберігання інформації в стаціонарному та мобільному комп'ютері є жорсткий диск . Правильний вибір цього пристрою дозволяє підвищити продуктивність операційної системи.
Інструкція
1
Почніть з вибору форм-фактора жорсткого диск а. Для стаціонарних комп'ютерів використовують вінчестери 3.5 дюйма з інтерфейсами IDE і SATA. В ноутбуках застосовують зменшені копії зазначених диск ов, з форм-фактором 2.5 дюйма.
2
Якщо ж ви не хочете використовувати новий жорсткий диск в якості основного устаткування, подумайте про придбання зовнішнього накопичувача. Застосування даного пристрою дозволяє в будь-якій ситуації мати під рукою потрібну інформацію.
3
З'ясуйте обсяг жорсткого диск а. Відразу варто зауважити, що це далеко не найважливіша характеристика пристрою. Придбайте вінчестер з великим об'ємом пам'яті, якщо ви впевнені в тому, що ви будете максимально використовувати доступний простір.
4
Особливу увагу приділіть швидкості роботи жорсткого диск а. Це дуже важливий параметр. Вінчестери з низькою швидкістю читання і запису можуть стати причиною зниження продуктивності комп'ютера. Ця характеристика безпосередньо залежить від швидкості обертання шпинделя.
5
Для офісного комп'ютера цілком підійде вінчестер зі швидкістю шпинделя 5400-5900 оборотів в хвилину. Дані пристрої видають порівняно мало шуму і споживають менше енергії. Для потужного ігрового комп'ютера виберіть жорсткий диск з параметром 7200 і більше обертів на хвилину.
6
Уточніть тип інтерфейсу вінчестера. Жорсткі диск і з SATA-портом діляться на кілька категорія. Чим новіший тип вінчестера, тим швидше пристрій передаватиме дані. Для роботи з сучасними ПК необхідно використовувати диск , кеш якого становить 16-32 Мб.
7
Існую спеціальні «системні» жорсткі диск і. Вони, як правило, мають порівняно невеликим об'ємом пам'яті, але наділені дуже високою швидкістю передачі інформації. Придбайте даний вінчестер, якщо ви плануєте підключити його до потужного комп'ютера. Це забезпечить якісну роботу операційної системи.