Як швидко випрямити волосся.

Прямі і шовковисте волосся ніколи не виходять з моди. Добитися хорошого результату власницям хвилястих локонів можна, використовуючи перевірені народні рекомендації.
Вам знадобиться
  • - праску для випрямлення волосся;
  • - гребінець;
  • - фен.
Інструкція
1
Індустрія краси досить добре розвинена в даний час. З кожним роком на прилавках магазинів з'являються все нові засоби для укладання волосся і різні пристосування. Праску для випрямлення локонів вже давно є невід'ємним атрибутом багатьох модниць. Він простий у використанні, і треба зовсім небагато часу, щоб добитися хорошого результату. Принцип дії даного пристосування - випрямлення волосся за рахунок певного температурного режиму.
2
Будьте обережні при використанні прасування для випрямлення волосся. Слідкуйте за його температурним режимом, щоб не зіпсувати свої локони. Перед застосуванням даного пристосування уважно ознайомтеся з інструкцією.
3
Перед застосуванням прасування для випрямлення волосся нанесіть на локони спеціальний засіб або злегка змочіть їх теплою водою. Добре розчешіть їх і дайте їм трохи підсохнути. Далі візьміть невелике пасмо волосся і розгладьте її, починаючи від верхівки. Виконайте дану процедуру з рештою локонами, розділивши їх на невеликі частини.
4
Спробуйте випрямити волосся за допомогою гребінця і фену. Для цього перед початком процедури гарненько зволожите свої локони. Гребінцем захопіть пасмо волосся, починаючи з верхівки голови, і направте на неї тепле повітря фена, нахиливши його зверху вниз. Повторіть процедуру з рештою локонами.
5
Для закріплення результату нанесіть на волосся спеціальне не змивати засіб. З його допомогою ваші локони будуть виглядати більш об'ємними. Придбати даний засіб ви можете в спеціалізованому магазині.
6
Якщо вас не влаштовує результат. отриманий після випрямлення волосся запропонованими методами, зверніться за допомогою до професіонала. Досвідчений майстер, вивчивши структуру і стан ваших локонів, запропонує необхідний комплекс процедур.
Кучеряві волосся найчастіше неслухняні: їм важко надати форму, так як структура їх дуже жорстка. Іноді чоловіки з кучерявим волоссям страждають від такої зачіски і хочуть випрямити свої кучері. Зробити це можна за допомогою різних способів.
Вам знадобиться
  • фен;
  • праску;
  • гребінець з рідкими зубами;
  • кругла гребінець;
  • засіб для укладання;
  • гель;
  • кондиціонер.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб позбутися від кучерявого волосся - це зробити коротку стрижку. Але слід пам'ятати, що не всім підходить стрижка «під нуль». Для цього у вас повинна бути ідеальна форма голови, вуха рівномірно притиснуті, а не відкопилюватися в сторони.
2
Якщо ви не ризикуєте постригтися наголо, тоді доведеться помучитися. Для випрямлення волосся використовують фен або праска. Фен утримує позиції лідера з укладання волосся.
3
Ретельно розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами. Нанесіть на злегка вологе волосся засіб для укладання волосся і приступайте до випрямляння. Волосся знизу захоплюйте круглої гребінцем, (пасмо беріть не дуже товсту, щоб вона добре прогрівалася), злегка зволікайте від голови, а зверху направляйте на цю пасмо тепле повітря. І повільно витягайте, поки гребінець не дійде до кінця пасма. Те ж саме робіть і з іншими локонами.
4
Другий спосіб - випрямлення волосся за допомогою прасування. Цьому пристосуванню не так багато років, але воно міцно увійшло в побут модниць. З ним працювати простіше, ніж з феном, але принцип той же. Окремі пасма вставляєте в праску і поступово відтягуєте.
5
Обидва ці способи зберігають ефект випрямлених волосся до першої мийки. А потім процедуру необхідно повторювати регулярно.
6
Хімічний спосіб, що проводиться в салоні, дає більш тривалий ефект. Є такі засоби, які дозволяють випрямити волосся назавжди. Але спочатку подумайте, може бути пройде час і вам захочеться знову мати пишні кучері. Крім того, в салоні професіонал підбере правильний склад, відповідний типу вашого волосся. Але слід врахувати, що хімічний вплив не проходить непоміченим для волосся. Після хімічного випрямлення за волоссям треба ретельно доглядати, щоб відновити їх структуру.
7
Для догляду за волоссям використовуйте спеціальні засоби і тоді, після випрямлення вам доведеться рідше навідуватися до перукаря.
Корисна порада
Після випрямлення волосся акуратно змастіть гелем або кондиціонером, тоді вони будуть виглядати більш гладкими і блискучими.