Як вирізати слова.

Бажання вирізати слова з улюбленої пісні, щоб мати можливість самому заспівати її під фонограму, відвідує деколи кожної людини. Щоб отримати якісну фонограму, можна звернутися в професійну студію звукозапису, де за цю послугу візьмуть певну грошову суму. Але крім цього, можна спробувати уникнути зайвих витрат і вирізати слова з пісні за допомогою домашнього комп'ютера та спеціалізованих програм для роботи зі звуком.
Інструкція
1
Вирізати слова з пісні вам допоможуть такі програми, як Sound Forge, Power Sound Editor Free, Audacity, mp3DirectCut та інші, інтерфейс яких дозволяє редагувати музичні файли та працювати зі звуковими частотами. Після установки обраної програми, відкрийте нею файл з піснею, з якої ви хочете вирізати слова .
2
Найбільш простий спосіб вирізати слова з пісні - здійснити редагування треку таким чином, щоб замінити частини музики, містять слова (куплети і приспіви) на аналогічні програші без слів . В цьому вам допоможуть функції «Вирізати», «Копіювати» і «Вставити». Однак даний спосіб працює не завжди, а тільки в тому випадку, якщо пісня структурно і музично проста і складається з однакових відрізків, повторюваних багаторазово. Крім того, таким редагуванням буває досить складно прибрати з пісні дихання виконавця та бек-вокал.
3
Інший спосіб вирізати слова з пісні - погасити за допомогою програм відповідні звукові частоти. Частоти поділяються на низькі, середні і високі. Голоси мають свій діапазон звучання, в основному відповідний середнім і високим частотам, хоча діапазони чоловічих і жіночих голосів, природно, відрізняються. Вирізавши, таким чином, дані частоти з музики, ви отримаєте пісню без слів. Однак і в цьому варіанті є свої мінуси. По-перше, разом з голосом зникнуть і інструменти, які звучать в цьому ж діапазоні, і що залишилося пісня буде неповноцінною. По-друге, навіть у тому, що залишається після такої обробки, зазвичай голос виконавця все одно не зникає повністю. Тому, спробувавши самостійно зробити фонограму улюбленої пісні, зрештою, має сенс або пошукати «мінус» в Інтернеті, або все ж звернутися в звукозаписну студію.
При редагуванні тексту виникає необхідність перенесення великих шматків зі сторінки на сторінку. Іноді масштаби переміщення ще більше - з файлу в файл або з поста в блозі в інший пост. Простим копіюванням не звільнишся, адже вихідний шматок так і залишається на місці, а його потрібно звідти прибрати. Вирізати слова в повідомленнях блогу і текстових редакторах можна по одним і тим же принципам.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Відкрийте для редагування текстовий файл або повідомлення в балці. Виділіть удаляемую частина тексту утримуванням лівої кнопки миші (саму мишу переміщайте вгору або вниз по необхідності) або клавішами-стрілками і "Shift".
2
Виділивши текст таким чином, затисніть клавіші "Ctrl X" .Текст зникне. Можете перейти в інший текстовий документ або пост і вставити туди шматок з буфера обміну (комбінацією "Ctrl V").
3
Замість цієї комбінації можете натиснути кнопку «Властивості» (поряд з правим "Alt"). В маленькому меню наведіть стрілкою виділення на команду «Вирізати» і натисніть Enter. Текст знову зникне, можете перемістити його за попередньою схемою.
4
І третій метод - за допомогою мишки. Виділіть текст і натисніть праву кнопку миші. Коли з'явиться меню, клацніть команду »Вирізати». Текст зникне, переходите в новий документ або пост, натисніть знову праву кнопку і виберіть команду «Вставити».