Як вплести коси у волосся. Як вплітать у волосся косу.

Якщо у вас недостатньо густі і довгі волосся , а виглядати хочеться жіночно, спробуйте вплести в волосся штучні коси. Вдало підібрані пасма будуть не помітні і додадуть зачісці необхідний обсяг. Ви можете також підібрати пасма трохи світліше або темніше, щоб отримати ефект мелірування на волоссі.
Вам знадобиться
  • - штучні або натуральні накладне волосся;
  • - шпилька;
  • - калька;
  • - клей;
  • - нитки з голкою або швейна машина;
  • - пульверизатор з підсоленою водою.
Інструкція
1
Підготуйте штучні коси - канекалон або спеціальним чином оброблені натуральні людські волосся . Канекалон можна обдати окропом, щоб він краще і довше тримав форму. Якщо дозволяє зачіска, зробіть коси заздалегідь, це дасть можливість заощадити час при плетінні.
2
Окремі волосся спробуйте розділити по пасмам. Для цього розкладіть їх на аркуші кальки тонким шаром, промажте шаром клею і накрийте ще одним листом. Після того як клей висохне, часто прошийте на швейній машині або вручну, потім видаліть кальку.
3
Поділіть поверхню голови на необхідну кількість ділянок. Якщо ви робите африканські косички, стежте за тим, щоб ділянки були приблизно рівні між собою, володіли рівними краями і розходилися від проділу симетрично.
4
Якщо на кінці штучної коси закріплена шпилька, подбайте про те, щоб приховати її при створенні зачіски. Для цього чіпляйте шпильки в ті місця, які в подальшому будуть закриті своїм волоссям.
5
Почніть плести косу звичайним способом, від самих коренів волосся. Намагайтеся не натягувати пасма волосся, щоб не пошкодити цибулини. У той же час занадто слабке натяг призведе до того, що зачіска буде виглядати неохайно.
6
Можна спочатку зробити кінський хвіст, помістивши всередину пасма, а потім почати заплетеніє коси, використовуючи упереміш свої і штучні волосся .
7
Щоб непомітно вплести косу в волосся , зігніть накладної локон навпіл і прикладіть до внутрішньої сторони заснування власної коси. При наступному переплетенні приєднаєте до однієї зі своїх прядок половину штучного локона, другу половинку додайте до іншої пасма.
8
Якщо пасом декілька і загальна довжина коси не принципова, вплітає їх поступово, ховаючи кінці всередині коси. Поступово свої волосся плавно перейдуть у штучну косу. Якщо кінчики власного волосся будуть стирчати, акуратно їх ображати.
Корисна порада
Щоб волосся не пушілісь, не злипалися з штучними і не електризувалося, змочуйте їх з пульверизатора підсоленою водою.