Як висмикувати волосся в носі.

Волосся в носі є природним бар'єром, який захищає організм людини від пилу і бактерій. Вони оберігають від багатьох захворювань і підтримують необхідний рівень вологості носових слизових. Однак в ситуаціях, коли волоски починають інтенсивно рости і вилазити назовні, необхідно вживати термінових заходів з їх видалення.
Вам знадобиться
  • - манікюрні ножиці;
  • - пінцет;
  • - спирт;
  • - триммер для носа;
  • - антисептик.
Інструкція
1
Одним з найпопулярніших і безболісних методів позбавлення від небажаного волосся в носі є їх обрізання. Візьміть невеликі манікюрні ножиці із закругленими кінцями лез і продезінфікуйте їх за допомогою спирту. Обов'язково очистіть ніс від виділень і забруднень. Акуратно введіть ножиці в ніздрю і зістрижіть зайві волоски. Не варто обрізати волосся занадто коротко або проводити стрижку часто. Це може спровокувати пошкодження слизової носа і зробити вас вкрай чутливим до інфекцій та алергії.
2
Можна висмикнути небажане волосся пінцетом. Перед процедурою його також потрібно ретельно обробити спиртом. Видалення волосся таким методом є досить болючим. Крім того, виривання волоса серйозно травмує внутрішню частину носа, і відкриті ранки можуть спровокувати запалення. Після висмикування волосся пінцетом обов'язково продезінфікуйте пошкоджену поверхню антисептиком.
3
Якщо проблема зайвого волосся в носі придбала для вас постійний характер, купіть спеціальний триммер для носа. Вибір цих пристроїв досить широкий, і ви легко зможете підібрати те, що влаштує вас за якісними і ціновими характеристиками. Багато моделей тримерів оснащені підсвічуванням, яка істотно полегшує процедуру стрижки. Під час використання приладу обмежтеся видаленням тільки тих волосків, які видно зовні. Не вставляйте триммер дуже глибоко в ніс. Слідкуйте за тим, щоб поверхня приладу максимально прилягала до внутрішньої носової частини, тільки так можна забезпечити якісне видалення волосся. Після завершення процедури обов'язково промийте і продезінфікуйте триммер.
4
Провести якісну очистку носа можна в косметологічному кабінеті. Спеціаліст з допомогою крему-епілятора або лазера позбавить вас від небажаного волосся на досить тривалий час.
Зверніть увагу
Чи не видаляйте волосся в носі під час простудного захворювання, це може негативно позначитися на вашому здоров'ї.
І чоловіки, і жінки досить часто стикаються з проблемою великої кількості волосся в носі. Напевно багато хто з вас знають, що волосся там ростуть не просто так, вони виконують захисну функцію.

Навіщо потрібні волосся в носі

Волосся, розташовані в носі, перешкоджають попаданню в носову порожнину сторонніх предметів, затримують пил, мікроби і різні вірусні інфекції. Не будь їх, люди б частіше хворіли і дихали пилом. Тому, якщо у вас виникне необхідність позбутися волосся в носі, пам'ятайте про цю їх життєво важливою для людини функції і не видаляйте повністю.

Способи видалення волосся з носової порожнини

Якщо ви все-таки вирішили боротися з носовими волоссям , можете скористатися деякими нехитрими, але достатньо дієвими способамі.Удаленіе волосся пінцетом. Візьміть пінцет і швидким рухом висмикуйте по одній волосині. Спосіб цей досить болючий і неприємний. Будьте акуратні, так як після висмикування волоска на його місці залишається рана, в яку легко можна занести якусь інфекцію. Подбайте, щоб пінцет був чистим, а в носі не скупчувалися виділення.
Висмикуйте тільки дуже довге волосся, маленькі і короткі чіпати не потрібно.
Видалення за допомогою ножиць. Цей спосіб не такий неприємний як використання пінцета. Тут ви просто берете ножиці і обрізаєте волосся в носі. Для цієї процедури існують спеціальні невеликі ножиці із закругленими кінцями, які запобіжать травмування носової порожнини. Можете також скористатися звичайними манікюрними ножицями, але їх кінчики занадто гострі, і поранитися ними набагато простіше. Майте на увазі, що волосся не варто стригти під самий корінь, адже вони повинні залишитися в носі і захищати вас від вірусов.Еще один сучасніший спосіб видалення «рослинності» в носі - використання тріммера. Триммер - це така невелика, обтічної форми, машинка з обертається голівкою, яка і виробляє стрижку волосся в носі. Ця процедура абсолютно безболісна і досить безпечна. Такий інструмент для підстригання волосся в носі можна придбати досить недорого. Його вартість варіюється від 100 до 1000 рублів.
Дуже часто в комплекті з триммером йде кілька насадок, що дозволить жінкам підкоригувати брови, а чоловікам - вуса, бороду або бакенбарди.
Деяким може підійти спосіб позбавлення від волосся в носі за допомогою спеціального крему для депіляції. Він не дуже зручний, так як крем буде знаходитися в носі і заважати диханню. Проводячи будь-яку з цих процедур, пам'ятайте, що в цей момент ви повинні бути здорові, ніс повинен бути повністю очищений від слизу, інструменти - продезінфіковані, а освітлення - яскравим, щоб ви могли уникнути травм і неприємних наслідків.