Як варити речі. варити в відбілювач сорочку.

З недавнього часу в моду знову увійшли «варені» джинсові речі . По крою вони сильно відрізняються від своїх попередників початку дев'яностих років. А ось всілякі поєднання синьо-біло-блакитного начебто повертають в минуле.
Вам знадобиться
  • - джинсова річ;
  • - пральний порошок для білої білизни;
  • - відбілювач;
  • - бальзам-кондиціонер для кольорової білизни.
Інструкція
1
На відміну від дефіцитних років кінця двадцятого тисячоліття, зараз в магазині можна знайти все. Але купивши товари прет-а-порте, не можна бути впевненим, що таку ж річ не побачиш на колезі по роботі або у подруги в інституті. Тому виготовити модну «варенку» краще самостійно. І починати процес підготовки потрібно ще в магазині, при виборі предмета одягу. Звичайна класична «джинса» «вариться» погано, краще візьміть речі з тканини стрейч або тонкий денім з додаванням бавовни. Потріть тканину вологою серветкою. На ній залишився слід від фарби? Відмінно, такий предмет гардероба зробити «варенка» точно вийде.
2
Раніше джинси кип'ятили протягом довгих годин з додаванням хлорного відбілювача. Після чого вони найчастіше перетворювалися в статеву ганчірку - нитки розповзалися, краї кришилися. Щоб цього не сталося з щойно купленим предметом одягу, «варите» в пральній машині. Попередньо замочіть річ в ванній, акуратно розклавши її на дні. Тоді «варенка» вийде рівномірною. А якщо ви хочете отримати екстремальну розмальовку - скомкають річ перед замочуванням або зав'яжіть її вузлами - тоді в місцях згинів з'являться білі смуги. Замочуйте протягом трьох-чотирьох годин.
3
Вийміть річ і дайте їй трохи підсохнути. Після цього заправте пральну машинку будь-яким порошком для білого білизни. Він містить оптичні та кисневі відбілювачі, що вкрай важливо при виготовленні «варенки». Встановіть температуру сорок градусів і поставте на повний цикл прання. На першому етапі головне - видалити частину фабричної фарби.
4
Після закінчення прання вийміть річ і дайте їй полежати двадцять - тридцять хвилин. Встановіть температуру п'ятдесят градусів і крім прального порошку додайте відбілювач. Знову включите на повний цикл.
5
Повторюйте процедуру до тих пір, поки колір речі вас не задовольнить. Зазвичай вистачає п'яти - шести повних циклів прання з порошком і відбілювачем.
6
Перед останньою «варінням» додайте кондиціонер для кольорової білизни і не наливайте відбілювач. Кондиціонер закріпить отриманий колір і зробить його яскравішим.