Як додати в автозавантаження.

За допомогою функції «Автозавантаження» програми запускаються одночасно зі стартом операційної системи. В основному автозагрузка необхідна службовим програмам, наприклад, Антивірус і Файрвол, які повинні відслідковувати будь-яку активність з самого початку роботи комп'ютера. Однак у кожного користувача є і свої улюблені програми, які також можна додати в автозавантаження і відразу після запуску системи почати ними користуватися.
Інструкція
1
Перш ніж додати в автозавантаження Windows програму примусово, запустіть її і зайдіть в настройки. Досить часто розробники багатьох програм, будь то спеціальні офісні утиліти або медіа-плеєри, передбачають параметр «Запускати разом в Windows», який потрібно просто включити. Якщо ви його знайшли і вказали, то програма сама пропишеться в меню автозавантаження системи і стартуватиме разом з комп'ютером.
2
Однак якщо такого параметра немає, а програму потрібно додати в автозавантаження, скористайтеся наступним алгоритмом дій. Створіть ярлик виконуваного exe-файлу програми і помістіть його в будь-яке місце на жорсткому диску, або, приміром, на робочому столі для швидкого доступу.
3
Зайдіть в меню «Пуск». У стандартних програмах знайдіть підменю «Автозавантаження». Натисніть на нього правою кнопкою миші і в списку команд виберіть «Відкрити». Перед вами з'явиться вікно, яке представляє собою меню автозавантаження у вигляді стандартної папки провідника Windows. Перетягніть або скопіюйте створений раніше ярлик програми, яку потрібно додати в автозавантаження, з робочого столу в цю папку.
4
Доданий, таким чином, ярлик буде запускати програму одночасно зі стартом операційної системи під час завантаження комп'ютера. Якщо ж вам потрібно додати в автозавантаження програму для всіх користувачів даного комп'ютера, то в папці "Documents and Settings" в кореневому каталозі системного диска знайдіть відповідні подпапки програм, відображуваних в меню «Пуск» для всіх користувачів (All Users). І додайте ярлик вашої програми в загальну папку «Автозавантаження».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cx9O54ERMec
Зверніть увагу
Додати додаток в автозавантаження і раніше можна кількома способами. Не кожна програма може завантажитися через реєстр, для якоїсь непросто зробити ярлик, а для іншої не підходить автозагрузка через планувальник. У Windows 7 і більш ранніх версіях ОС найпростішим способом додавання в автозавантаження було перетягування ярлика програми в папку Автозавантаження, яка відображалася в меню Пуск.
Корисна порада
А другий спосіб розповість вам про те як видалити програму з автозавантаження, яка відкинулася туди після установки. Спосіб 1. Як додати програму в автозавантаження в Windows 7. Натискаємо "Пуск" -> "Усі програми" -> "Автозавантаження" тиснемо правою кнопкою миші, і в меню натискаємо "Відкрити". Після цього відкриється папка, в яку ви можете додати ярлик запуску програми, яку хотіли б бачити при завантаженні системи.